Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Satisfactory [v 0.3.5.4 build 125236 | Early Access] (2019)(CZ) | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Satisfactory [v 0.3.5.4 build 125236 | Early Access] (2019)(CZ) Názov:Satisfactory [v 0.3.5.4 build 125236 | Early Access] (2019)(CZ) Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Hry na Windows Velikost:3.8 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-09-16 Peerov:25 (Seed: 24, Leech: 1)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Lokalizace: CZ
  Rok vydání: 2019
  Ochrany: Crack


  Popis: Hra je o tom, že v blízké budoucnosti se člověk dostane na planetu s potvrzeným životem, na které se nachází kyslík a je v průměrné vzdálenosti od Slunce. Hráč si musí nacházet suroviny a využít je na automatizaci a vylepšení základny a znalostí, se kterými se zase odemknou nové předměty na zkoumání. Je to také o zkoumání okolí a terénu a využívání ho ve svůj prospěch.

  Minimální konfigurace: Minimální požadavky Doporučeno Operační systém Windows 7 nebo novější (64bitový)       OS TBD Procesor i5-3570k 3,4 GHz 4 Core (64-bit)       Procesor TBD Paměť RAM 8 GB       Paměť TBD Grafika GTX 760 2 GB       Grafika TBD Síťové širokopásmové připojení k internetu       Síť TBD Úložný prostor o velikosti 20 GB       Skladování TBD Další poznámky Hra je v časném přístupu a minimální požadavky se mohou změnit.

  mikulas696, Brian46, LukášMikulič, MarioSK, janicko2205, Dafala,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  Leveler
  Ratio 0.93

  Clen

  19/09/2020 15.21.26
  Vše funguje bez problémů.

  0
  garrus
  Ratio 0.51

  Clen

  19/09/2020 14.30.24
  No, nevím odkud se to vzalo, ale na Dell Alienware to nejde. Stále to vyhazuje chyby po instalaci pod W10 s aktuálnímí aktualizacemi. Instalace je je ENG nebo RUS a CZ nikde nevidět


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.021 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 20:40

  TOPlist