Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Sedm havranu (1967)(CZ) = CSFD 56% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Sedm havranu (1967)(CZ) = CSFD 56% Názov:Sedm havranu (1967)(CZ) = CSFD 56% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing Velikost:1.0 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2019-09-22 Peerov:0 (Seed: 0, Leech: 0)
  Zaner:Drama,Psychologicky,Valecny Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk CZ
  Válečný / Drama / Psychologický.
  Československo, 1967.
  https://www.csfd.cz/film/1417-sedm-havranu/prehled/

  DRAMA, PSYCHOLOGICKÝ TYPOLOGIE FILMUHRANÝ ANGLICKÝ NÁZEVTHE SEVEN RAVENS MINUTÁŽ95 ZEMĚ PŮVODUČESKOSLOVENSKO COPYRIGHT 1967 ROK VÝROBY 1967 PREMIÉRA 03.11.1967 JAZYKOVÁ VERZEČESKÁ REŽIEVLADIMÍR ČECH SCÉNÁŘVLADIMÍR ČECH, JIŘÍ KŘIŽAN, JIŘÍ MUCHA NÁMĚTJIŘÍ KŘIŽAN

  anotace
  V nevlídně podzimních beskydských horách se odehrává dramatický příběh situovaný do válečného listopadu 1944. Sedm uprchlíků se spojí s partyzány, ale během společné záškodnické akce – vyhození mostu do povětří – zjistí, že má ve svém středu zrádce. Muži, které do hor přivedly nejrůznější motivace, se vzájemně podezírají a přitom bojují o život s postupujícím, po zuby ozbrojeným německým oddílem... Zkušený režisér Vladimír Čech natočil svůj poněkud překombinovaný válečný snímek podle scénáře Jiřího Křižana. Ten byl v roce 1967 začínajícím autorem, který si v rámci Sedmi havranů poprvé vyzkoušel silné, dramatické válečné téma odehrávající se v jeho oblíbeném, ikonickém prostředí – beskydských horách. V hlavních rolích příběhu o unikavosti důvěry se objevili málo známí, autenticky působící herci.

  obsah
  Listopad 1944. Ostravské gestapo nařizuje konfidentu Čermákovi, aby nalezl a zadržel uprchlého ruského vězně, který pracoval v podzemní továrně na výrobu tajné zbraně. - V beskydských horách v napůl vypálené chalupě se sejde sedm uprchlíků - sedm havranů. Jsou mezi nimi muži, co chtějí bojovat proti Němcům, ale také Žid skrývající se před transportem, šmelinář a mladý Rus Viktor. Energický Lojza převezme velení a s pomocí hajného Jožina obnoví spojení s partyzánským oddílem, vedeným Jendou. Při společné akci - vyhození mostu - jsou však přepadeni Němci. Všichni se domnívají, že je někdo musel prozradit. Jejich podezření potvrdí hajný, který našel pod pařezem zprávu pro gestapo. Viktor cítí, že mu ostatní nedůvěřují a začne jednat. Při kartách shromáždí rukopisy celé skupiny a vydá se za hajným, aby je porovnal s nalezeným lístkem. Než se muži domluví, Viktor musí utéci před přijíždějícími vesničany. Po návratu ze schůzky s Vaškem, jedním z „havranů“, najde hajného dcera Zuzka otce zavražděného. Ve skupině vypukne panika. Muži se vzájemně podezírají a nikdo nevěří nikomu. Se vzrůstajícím napětím dojde ke střelbě. Na živu zůstane jen Pavel, Vašek a Viktor. Vaškovi vypadne z kapsy lístek, který vzal hajnému. Muži prchají dále do hor, jeden z nich je zrádce.


  ...

  ONLINE
  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.041 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 01:21

  TOPlist