Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Shrek 1-3 (2001-2007)(CZ) = CSFD 87% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Shrek 1-3 (2001-2007)(CZ) = CSFD 87% Názov:Shrek 1-3 (2001-2007)(CZ) = CSFD 87% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy Kreslené Velikost:2.1 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2014-12-15 Peerov:1 (Seed: 0, Leech: 1)
  Zaner:Animovany,Dobrodruzny,Komedie,Rodinny Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky


  Jazyk: CZ
  Titulky: Bez
  Kvalita zvuku: MPEG-1 Audio layer 3
  Kvalita videa: MPEG 4-video
  Délka: SHREK 1. 1:28:32 SHREK 2. 1:32:24 SHREK 3. 1:28:29
  Žánr: Dobrodružný / Rodinný / Animovaný / Komedie


  Popisy obsahu:  Shrek 1

  Shrek je zlobr (zlý obr), který si až na občasné útoky vesničanů žije poklidně ve svém útulném močálu, dokud mu do jeho obýváku nenažene zakrslý Lord Farquad všechny pohádkové bytosti, na které si jen vzpomenete. Shrek se rozhodne jít si stěžovat přímo do Farquadova sídla, doprovázen nesmírně ukecaným oslem Oslem. Farquad mu slíbí vrátit zpět jeho močál pod podmínkou, že pro něj Shrek vysvobodí krásnou princeznu Fionu z hradu hlídaného obrovským drakem.

  CSFD: http://www.csfd.cz/film/14999-shrek/

  Shrek 2

  Po souboji s dračicí a zlým lordem Farquaadem o ruku princezny Fiony čeká na Shreka ještě těžší úkol: návštěva tchýně a tchána. Fionini rodiče, král Harold a královna Lillian, vládnou Království za sedmero horami. Novomanželé se spolu s Oslíkem vydají na cestu. Obyvatelé Království za sedmero horami se chystají uvítat znovunalezenou princeznu. Ani král a královna se nemohou dočkat příchodu své dcery a jejího prince. Nikdo z nich však netuší, jak nový zeť vlastně vypadá, a hlavně, jak se jejich malá holčička ..... malinko..... změnila.
  Shrek a Fiona nemají ani tušení, jak moc jejich svatba překazila tatínkovy velkolepé plány na rodinné štěstí. Král teď musí na svou stranu získat vlivnou Vílu Kmotřičku, pohledného Prince Krasoně a proslulého zabijáka zlobrů Kocoura v botách, aby jeho vizi „šťastné budoucnosti“ napravili.

  CSFD: http://www.csfd.cz/film/15000-shrek-2/

  Shrek 3

  Režie: Chris Miller, Raman Hui
  Hrají: Mike Myers, Eddie Murphy, (Cameron Diaz - ), Antonio Banderas, John Cleese, (Justin Timberlake - ), Julie Andrews, Rupert Everett, Eric Idle, John Krasinski, Ian McShane, Conrad Vernon

  Za normálních okolností by krásní, mladí a zelení manželé Shrekovi po odstranění zákeřné Kmotřičky víly a jejího nemožného syna Krasoně ve druhém pokračování animované komedie Shrek žili nerušeně a hlavně šťastně až do smrti. Vzhledem k tomu, že se stali protagonisty nejúspěšnějšího animovaného filmu všech dob, nemají na pohodu nárok. Dobrodružství, která si pro ně kreativní scenáristé vymysleli tentokrát, jsou ještě vypečenější, než ta, která oba zlobříci prožili doposud.

  Posuďte sami: Král Harold má nakahánku, a je proto jasné, že musí vládu v království Za sedmero horami někomu předat. Ještě jasnější je, že nástupcem trůnu se má stát manžel jeho nejjasnější dcery Fiony. Shrek se ale vyhlídkám na kralování brání tak intenzívně, že se raději rozhodne přemluvit Fionina bratrance, teenagera Artuše, aby si královskou korunu nasadil on. Nejdřív ho ale bude muset najít a udělat z něj chlapa. Zatímco Shrek, Oslík a Kocour v botách se vydávají na poměrně dobrodružnou expedici, osiřelá Fiona má úplně jiné starosti. Absence mužského elementu v království se rozhodne zneužít již jednou odpálkovaný Krasoň, který se chce za pomoci záporných pohádkových postav zmocnit vlády v zemi Za sedmero horami násilím. Fiona je ale především Zlobryně a až na druhém místě princezna, a proto se Krasoňovi a jeho zlé armádě postaví. Navíc není sama, v první linii s ní kromě královny Lilien kráčí i svůdné komando princezen (Sněhurka, Popelka, Růženka a další), které jsou odhodlány všechny své přednosti využít boji. Ve Shrekovi Třetím bude prostě pořádně veselo, a to jsme tu ještě nezmínili draslíky, roztomilé potomky Oslíka a Dračice, a jedno překvapení, které Fiona přede všemi tají.

  Shrek se vždycky opíral o revoluční a naprosto dokonalou animaci a hvězdné hlasové obsazení. Obojí mu zůstalo i ve třetím pokračování, navíc se může pochlubit mimořádně zajímavým hereckým přírůstkem v podání popové ikony současnosti Justina Timberlakea, kterého v české verzi nahradí podobně slavný Vojtěch Kotek. Režie se ujal Chris Miller, který psal ke dvěma předchozím dílům scénáře, a Raman Hui, supervizor animace jedničky i dvojky.

  CSFD: http://www.csfd.cz/film/205738-shrek-treti-shrek-the-third/


     
     
  ONLINE

  Shrek (2001)(CZ)

  josiip, poker472, puclik, pepicek1986, deba71, Mino12, Dominikk88, miskkkkkkkko, Nellymichal123, Kinom3, lucioselin, gabriela159, Dave931, dobre, TomisPastrana, doupov, Vlado112, snapback66, idarh, Kubánec6868, michalpevny, radkosurmaj25, Alcalan, Ladny, sitemap, Lassy, Podok, pauln, Brumbal22222, NuTi, dinoghost, Mahis, erevi159, Hanzan, yessik, HanissG, Morejirka, mykimora111, birdie_an, ivca993, PanBrokolice, jirka19812, knka99, Scheny, Konva1234567890, LukySuperb, VSPE, Petrus333, MARKYZJR, Advamus, StanislavLázsló, czSkaPo, Kika28, kuzma1, Derekhighroller, Magnifico, 120ilip, Dorson, Offak, xpavel, Raidon, monarichterova, ladhaus, jackass12, Stasio, pavlicek54, Wolod23, standa76, Imposible, PatulaSS, pavel1996, franazone, pepek1992, konfliker21, doly123, fero123403, rybka2016, tyros, nakaschiobden, Mainface, Retko, Zyprox, marietko71, streda, DUBI, Babka18, Fasil, Pechynator007, pali19, invy28, pixie87, malaki23, tellus, Marsel36546546122645, viteks, Samko262, alexapeter, Jimbojet, Lucie11, Dysaster, Jmaverick, dador8, Pája2580, Christie66, TarkaDhal, mato_0, NicoTleta, dodik0, frantacz, Michel222, MCHLHRZ, persail12, honora1, BAFPH13, LosKarlos2004, sebicekkk, sophya, awencze, trucker67, Stirion, mthorn, kotician, pali_xy2, Adnay, Finestcze14, svesa25, Rabinek, Romanek145, ales728, joleon, Moravajemistokdesepije, MadMark123456, Afriel, Lowely, SAC1152,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.021 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 16:38
  memcache

  TOPlist