Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Slameny stit / Wara no Tate (2013)[720p] = CSFD 70% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Slameny stit / Wara no Tate (2013)[720p] = CSFD 70% Názov:Slameny stit / Wara no Tate (2013)[720p] = CSFD 70% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy s titulkama Velikost:1.5 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2019-08-13 Peerov:0 (Seed: 0, Leech: 0)
  Zaner:Akcni,Thriller Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk : JAP
  Titulky : CZE (.SRT)
  Rok vydání : Japonsko, 2013
  Délka : 2 hod  5 min
  Žánr : Thriller / Akční
  Odkaz na ČSFD:  https://www.csfd.cz/film/336344-slameny-stit/prehled/
  Odkaz na IMDB:  https://www.imdb.com/title/tt2347144/  Režie : Takaši Miike
  Předloha : Kazuhiro Kiuči (kniha)
  Scénář : Tamio Hajaši
  Kamera : Nobujasu Kita
  Hudba : Kódži Endó
  Producenti : Šigedži Maeda, Misako Saka
  Střih : Kendži Jamašita


  Hrají (Actors) : Nanako Macušima, Tacuja Fudžiwara, Takao Ósawa, Cutomu Jamazaki, Masató Ibu, Goró Kišitani, Kimiko Jo, Kento Nagajama, Daikiči Sugawara, Kazuja Takahaši, Kendži Kawahara, Hirotaró Honda, Takuma Oto'o, Jasukaze Motomija, Kumiko Mori, Masahiro Noguči, Širó Namiki, Miho Ninagawa, Takaši Nišima, Ičiró Hašimoto, Satoši Džúdai  OBSAH :  Nezmar a kreativní workoholik Takashi Miike se v posledních letech úspěšně zabydlel v japonském mainstreamu, kde nicméně pokračuje v tendencích své předchozí tvorby ve vodách nezávislých produkcí a video žánrovek. Každým snímkem nejen že obohacuje své portfolio o nový žánr či styl, ale navíc narušuje zažité standardy. Tentokrát se vypravil do vod vysokorozpočtových thrillerů, ale namísto rutinní explozivní podívané vytvořil snímek, kde akce má roli katalyzátoru dění a hlavní atrakci naopak představují provokativní etické otázky, které se zarývají divákům pod kůži. Pětičlenný tým policistů zde přepravuje k soudu sadistického vraha a násilníka. Jejich úkol má ale zásadní překážku – starý umírající milionář, jehož vnučka byla poslední vrahovou obětí, vyhlásí odměnu 10 milionů dolarů komukoli, kdo pachatele zabije.(Filmasia)

  ...

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.087 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 14:40

  TOPlist