Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Snezny kluk / Abominable (2019)(CZ/EN)[Half-OU][1080p] = CSFD 74% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Snezny kluk / Abominable (2019)(CZ/EN)[Half-OU][1080p] = CSFD 74% Názov:Snezny kluk / Abominable (2019)(CZ/EN)[Half-OU][1080p] = CSFD 74% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:3D Filmy Velikost:13.6 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-01-11 Peerov:4 (Seed: 4, Leech: 0)
  Zaner:Animovany,Dobrodruzny,Komedie Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk : CZ 5.1, EN 5.1
  Titulky : CZ forced, CZ, EN
  Rok vydání : USA, 2019
  Délka : 1 hod  37 min
  Žánr : Animovaný / Dobrodružný / Komedie
  Odkaz na ČSFD :  https://www.csfd.cz/film/509292-snezny-kluk/prehled/
  Odkaz na IMDB :  https://www.imdb.com/title/tt6324278/
  Režie : Jill Culton, Todd Wilderman
  Scénář : William Davies
  Kamera : Robert Edward Crawford
  Hudba : Rupert Gregson-Williams
  Producenti : Suzanne Buirgy, Dave Polsky


  Hrají (Actors) : Chloe Bennet , Albert Tsai , Tenzing Norgay Trainor , Joseph Izzo , Eddie Izzard , Sarah Paulson , Tsai Chin , Michelle Wong , Rich Dietl , James Hong , Christine Lin , Kym Miller , Jason Ko , Trevor Devall , Karen Huie  OBSAH : Dívka s exotickým jménem Yi je typická puberťačka, která má problém zapadnout, protože jí okolí buď nerozumí, nebo příšerně štve. Útěchu nachází v bunkru na střeše svého domu, kde se na svět dá aspoň koukat s nadhledem. Jednoho dne však ve svém útočišti objeví obrovskou bílou chlupatou kouli, z níž se vyklube mladý yetti, sněžný kluk, kterému Yi začne říkat Everest. Není to náhoda, nejvyšší hora světa je totiž domovem těchto bájných himalájských monster a mladý yetti netouží po ničem jiném, než se tam vrátit. Jenže jak má tenhle mýty opředený tvor urazit stovky kilometrů, aniž by si ho někdo všimnul? Diskrétnost je důležitá i kvůli tomu, že po něm pátrá nechutně bohatý sběratel kuriozit Burnish, který ho už jednou chytil a pak ho jeho neschopní zaměstnanci nechali utéct. Pomocnou ruku Everestovi podá právě Yi se svými dvěma kamarády. Odměnou za odvážné rozhodnutí doprovodit sněžného kluka domů jim bude napínavá cesta plná zábavy, dobrodružství a zázraků, vedoucí až na nejvyšší místo na Zemi.(CinemArt)
     
       ONLINE

  CZ dabing


  CZ titulky

  Livingroom, Snorri, yurakahach, Blooom, pospik01, Sterzl, Vlkodlak34, Goofator, warrobots, LukyCZ55, rampis, gioboss, roan1164, pepa49, stefan1991, noxikol, Karajda, hadd, Hafikhaf, Draconos, Dinho, Fedous, lama753, archaon, LukasPouva, jeky1981, Kateřina258, moorhuhn, moorhuhn, pagon99, DavidHafik, carloss01, RomaInvicta,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  7
  marecek47
  Ratio 0.25

  Clen

  12/01/2020 11.07.54
  to je sds?


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.079 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 08:07
  memcache

  TOPlist