Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Sono Bisque Doll wa koi o suru / My Dress-Up Darling (JAP)(S01)(2022)[1080p][BluRay][HEVC][10bit] = CSFD 81% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Sono Bisque Doll wa koi o suru / My Dress-Up Darling (JAP)(S01)(2022)[1080p][BluRay][HEVC][10bit] = CSFD 81% Názov:Sono Bisque Doll wa koi o suru / My Dress-Up Darling (JAP)(S01)(2022)[1080p][BluRay][HEVC][10bit] = CSFD 81% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Seriál - Velikost:4.7 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2023-09-16 Peerov:6 (Seed: 6, Leech: 0)
  Zaner:Animovany,Komedie,Romanticky Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: JAP
  Titulky: CZ , EN
  CSFD: https://www.csfd.cz/film/1118808-sono-bisque-doll-wa-koi-o-suru/prehled/
  Animovaný / Komedie / Romantický
  Japonsko, 2022, 4 h 48 min (Minutáž: 24 min)  Obsah:
  Godžó Wakana má pro mnohé velmi zvláštního koníčka, zbožňuje totiž japonské tradiční panenky. Seznámil se s nimi již v dětství, protože je vyrábí jeho dědeček, u kterého mladík nyní žije. Sám by také jednou chtěl tyto panenky vyrábět, ovšem zatím mu jde akorát šít pro ně oblečení. Díky této zálibě a s ní spojené traumatické zkušenosti z dětství je Godžó samotář bez kamarádů. Nevěří totiž, že by někdo jeho koníčka dokázal pochopit anebo alespoň přijmout.
  Když se mu jednoho večera doma rozbije šicí stroj, tak se rozhodne, že začne používat ten, co je ve škole. Přeci jen klub domácích prací již delší dobu neexistuje, a tak ho tam nebude nikdo rušit. Poklidné odpoledne mu však naruší vpád jeho spolužačky Marin Kitagawi, která ho přistihne v nejméně vhodnou dobu a tím se provalí jeho talent v šití i záliba v tradičních panenkách. Energická a přátelská Marin byla pro Gódža vždy někým nedostupným, jako kdyby žila v úplně jiném světě, plném přátel a zábavy. Proto očekával, že bude jeho vášní zhnusená.
  To se však nestalo a dívka je úplně první, kdo má pro všechno pochopení. Co víc, sama mu prozradí, že ona sama má také jednu zvláštní zálibu – cosplay. Bohužel není ale příliš zdatná s výrobou oblečení, a tak její současný výtvor vypadá pro odborníka, jakým je Godžó, dosti žalostně. Řešení tohoto problému se však nyní samo nabízí, a tak se Godžó pouští do šití prvního oblečení pro živého člověka, aniž by tušil, že to je jen první obrovská změna, kterou mu tahle okouzlující mladá dívka do života vnese…     
     

  jakubnemo, Trismegistos, xjoni, pohee, Jablonka,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.080 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 12:21
  memcache

  TOPlist