Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

South Park: Peklo na Zemi / South Park: Bigger, Longer & Uncut (1999)(CZ/EN)[1080p] = CSFD 80% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  South Park: Peklo na Zemi / South Park: Bigger, Longer & Uncut (1999)(CZ/EN)[1080p] = CSFD 80% Názov:South Park: Peklo na Zemi / South Park: Bigger, Longer & Uncut (1999)(CZ/EN)[1080p] = CSFD 80% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy Kreslené Velikost:4.4 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2014-07-28 Peerov:0 (Seed: 0, Leech: 0)
  Zaner:Animovany,Komedie,Muzikal Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Název: South Park: Peklo na Zemi / South Park: Bigger Longer & Uncut
  Jazyk: CZ/EN
  Titulky: CZ: pouze zpívané party, forced, EN: ne
  Kvalita zvuku: CZ: AC-3, bit rate 640 Kbps, 6-kanál, EN: AC-3, bit rate 448 Kbps, 6-kanál
  Kvalita videa: formát AVC, bit rate 6596 Kbps, šířka 1920 pixls, výška 1080 pixls, poměr stran 16:9, frame rate 23,976 fps
  Odkaz na CSFD: http://www.csfd.cz/film/11498-south-park-peklo-na-zemi/
  Rok vydání: 1999
  Délka: 1h 21mn
  Obal:


  Žánr: Animovaný / Komedie / Muzikál

  Obsah:
  Čtveřice spolužáků, Kyle Broflovski, Stan Marsh, Kenny McCormick a Eric Cartman si vyrazí do kina na nový kanadský film nazvaný Ohnivé prdele. Pokladní jim sice odmítne lístky prodat protože na film, kde se mluví sprostě, mohou jen v doprovodu rodičů, kluci si však hravě poradí. A skutečně film má na městečko zničující dopad. U dětí je sice velmi úspěšný, rodiče však požadují zákaz jeho promítání, protože sprostá mluva se v městečku rozmáhá jako lavina. Další návštěva kina se stane osudnou Kennymu, který si stejně jako postavy ve filmu zkusí zapálit prd. S popáleninami je odvezen do nemocnice, kde však zemře, když mu lékaři místo srdce transplantují bramboru. Zatímco Kenny jako většina lidí skončí v pekle, Stan žárlivě sleduje svou lásku Wendy, která dala přednost jedničkáři Gregorymu a rozzlobené ženy založí sdružení Matky Proti Kanadě. Vylákají hrdiny sprostého filmu Terrance a Phillipa na talkshow, kde jsou oba vzápětí zatčeni. Kanada vznese protest, ale protože jí to není nic platné, vybombarduje dům klanu Baldwinů. Spojené státy jako odpověď vyhlásí Kanadě válku a ministryní války jmenují Kyleovu matku, která stojí v čele hnutí Matky proto Kanadě. Armáda útočí na Toronto, Kanaďané žijící v USA jsou internováni v koncentračním táboře štěstí a vzájemná roztržka se mění ve světovou válku a Satan (a Saddám) se těší, že se konečně ujme vlády. Stan, Kyle a Cartman však mají plán jak zachránit svět.
  Zřejmě nejvulgárnější kreslený film vůbec. Tohle prostě musíte vidět. Dalším počinem tvůrců je Team America: Světovej policajt.

  Screen:
  ...  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.044 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 06:17

  TOPlist