Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Star Wars: Epizóda II - Klonovaní útočia / Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002)(SK)[UHD Blu-ray][HEVC][2160p] = CSFD 80% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Star Wars: Epizóda II - Klonovaní útočia / Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002)(SK)[UHD Blu-ray][HEVC][2160p] = CSFD 80% Názov:Star Wars: Epizóda II - Klonovaní útočia / Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002)(SK)[UHD Blu-ray][HEVC][2160p] = CSFD 80% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:UHD Filmy - Velikost:42.1 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2023-09-17 Peerov:5 (Seed: 1, Leech: 4)
  Zaner:Akcni,Dobrodruzny,Fantasy,Sci-Fi Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: SK 5.1
  Titulky: České (forced)
  CSFD: https://www.csfd.cz/film/6171-star-wars-epizoda-ii-klonovani-utocia/prehlad/
  Sci-Fi / Fantasy / Dobrodružný / Akčný
  USA, 2002, 142 min  Obsah:
  10 rokov po Epizóde I pokračuje dobrodružstvo a dramatické osudy rytierov Jedi Anakina Skywalkera a Obi-Wana Kenobiho, ktorí majú za úlohu chrániť senátorku Padmé Amidaluovú, ktorej život je ohrozený. Na zvýšenie napätia, ako sa budú vyvíjať vzťahy "starwarsových" hrdinov sa režisér Lucas snaží dej trochu utajiť. Ale napriek tomu sú tu niektoré informácie o tom, čo nové sa v tomto diele dozviete viac o Padmej Amidale a jej milostnom vzťahu k Anakinovi, ktorý sa stane osudným pre ďalší osud celej galaxie. Bude odhalený pôvod Boby Fetta a úderných oddielov Impéria. Epizóda II objasní, ako to je s "Vojnou klonov", spomínanou v pôvodných Hviezdnych vojnách. Film je temnejší ako Epizóda I a jeho atmosféra sa blíži filmu Impérium vracia úder. Padmé a Anakin prežívajú väčšinu filmového dobrodružstva spolu a s Obi-Wan Kenobim sa stretnú až na konci filmu. Vrátime sa s hrdinami na Coruscant, Naboo a Tatooine. A spoznáte 2 nové planéty.


     
     
  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.079 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 13:08
  memcache

  TOPlist