Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Star Wars: Epizóda III - Pomsta Sithov / Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005)(SK)[UHD Blu-ray][HEVC][2160p] = CSFD 87% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Star Wars: Epizóda III - Pomsta Sithov / Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005)(SK)[UHD Blu-ray][HEVC][2160p] = CSFD 87% Názov:Star Wars: Epizóda III - Pomsta Sithov / Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005)(SK)[UHD Blu-ray][HEVC][2160p] = CSFD 87% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:UHD Filmy - Velikost:43.4 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2023-09-17 Peerov:6 (Seed: 1, Leech: 5)
  Zaner:Akcni,Dobrodruzny,Fantasy,Sci-Fi Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: SK 5.1
  Titulky: České (forced)
  CSFD: https://www.csfd.cz/film/6172-star-wars-epizoda-iii-pomsta-sithov/prehlad/
  Sci-Fi / Fantasy / Dobrodružný / Akčný
  USA, 2005, 140 min  Obsah:
  V tretej epizóde ságy Star Wars zúria Klonové vojny, ktoré prehlbovali rozpory medzi kancelárom Palpatinou a Radou Jediov. Mladý rytier Jedi Anakin Skywalker sa musí rozhodnúť, na koho strane bude stáť. Podľahne sľubom moci a pokušeniu Temnej strany, vstúpi do služieb zlého Darth Sidiousa a stane sa z neho Darth Vader. Sithskí lordovia sa chcú spoločne pomstiť a prvým krokom ich plánu je likvidácia Jediov. Iba Yoda a Obi-Wan prežijú a musia sa Sithom postaviť, čo vedie k dramatickému súboju svetelnými mečmi medzi Anakinom a Obi-Wanom, ktorý rozhodne o osude galaxie.


     
     
  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.096 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 12:04
  memcache

  TOPlist