Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Starfish (2018)[WebRip][1080p] = CSFD 66% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Starfish (2018)[WebRip][1080p] = CSFD 66% Názov:Starfish (2018)[WebRip][1080p] = CSFD 66% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy s titulkama Velikost:3.5 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2019-06-10 Peerov:3 (Seed: 3, Leech: 0)
  Zaner:Drama,Horor,Sci-Fi Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: EN
  Titulky: SK
  CSFD: https://www.csfd.cz/film/656262-starfish/prehled/
  Drama / Horor / Sci-Fi
  USA, 2018, 99 min  Obsah:
  Aubrey sa len veľmi ťažko vyrovnáva so smrťou svojej najlepšej kamarátky Grace. Aby prekonala zdrvujúci zármutok, vkradne sa do Graceinho bytu, kde sa snaží nadviazať na život svojej priateľky – stará sa o domáce zvieratá, používa jej osobné veci a spí v jej posteli. Nasledujúce ráno sa všetko náhle zmení. Ulice sú spustnuté, požiare zaplavujú mesto a ľudia sú napádaní niečím neľudským. Existuje len jedna osoba, ktorá dokáže zachrániť svet – Aubrey, a to vďaka audiokazetám, ktoré jej zanechala Grace. A. T. White nakrútil výnimočne kreatívny a inovatívny debut, v ktorom prepája niekoľko žánrov ako horor či sci-fi, no všetky podriaďuje svojej jedinečnej vízii minimalistickej kontemplácie nad stratou blízkeho človeka. Hviezdica je jedným z najoriginálnejších a najambicióznejších amerických debutov ostatných rokov. Pôsobí, akoby otec hororu H. P. Lovecraft režíroval Večný svit nepoškvrnenej mysle.  ...  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.043 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 13:12

  TOPlist