Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Strazci Galaxie / Guardians of the Galaxy (2014)(CZ/EN)[3D Half-O/U][1080p] = CSFD 83% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Strazci Galaxie / Guardians of the Galaxy (2014)(CZ/EN)[3D Half-O/U][1080p] = CSFD 83% Názov:Strazci Galaxie / Guardians of the Galaxy (2014)(CZ/EN)[3D Half-O/U][1080p] = CSFD 83% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:3D Filmy Velikost:13.2 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2014-11-29 Peerov:1 (Seed: 0, Leech: 1)
  Zaner:Akcni Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Jazyk: 5.1 CZ , 7.1 EN DTS
  Žáner:Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Komedie
  Krajina pôvodu:USA
  Titulky:Czech forced & Czech & English
  Rok vydání:2014
  Délka:122 min
  Odkaz

  http://www.csfd.cz/film/320638-strazci-galaxie/  Režie:James Gunn
  Hrají: Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel, (Bradley Cooper - ), Lee Pace, Michael Rooker, Karen Gillan, Djimon Hounsou, John C. Reilly, Glenn Close, (Benicio Del Toro - ), Laura Haddock, Sean Gunn, Peter Serafinowicz, Gregg Henry, Tom Proctor, Sharif Atkins, Brendan Fehr, Tomas Arana, Alexis Rodney, Nathan Fillion, Alexis Denisof, Enzo Cilenti, Richard Katz, Ophelia Lovibond, Marama Corlett, Rob Zombie, John Brotherton, James Gunn, Josh Brolin, Lloyd Kaufman, Julian Seager, Stan Lee, Raed Abbas, Monique Ganderton


  Popis
  V tomto akcí nabitém, výpravném vesmírném dobrodružství se odvážný dobrodruh Peter Quill stává středem zájmu nájemných zabijáků poté, co Ronanovi, mocnému padouchovi s plány ohrožující celý vesmír, ukradne tajemnou kouli. Aby neúnavnému Ronanovi unikl, je Quill nucen spojit své síly se čtveřicí pozoruhodných hrdinů – Rocketem, po zuby ozbrojeným mývalem, Grootem, humanoidem, který připomíná strom, vražednou a tajemnou Gamorou a pomstychtivým Draxem Ničitelem. Když ale Quill objeví skutečnou moc koule a hrozbu, která se v ní ukrývá a ohrožuje celý vesmír, musí udělat vše pro to, aby nesourodá skupina táhla za jeden provaz a v posledním zoufalém souboji se pokusila zachránit osud celé galaxie.


     
     
  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  Tap22
  Ratio 1.05

  Member+

  09/04/2021 14.46.58
  seed prosím

  0
  xantia_1997
  Ratio 0.02

  Clen

  21/12/2018 15.29.46
  můžu poprosit o seed děkuji

  0
  FilipGrosschmidt
  Ratio 3.41

  Member+

  26/09/2017 21.36.22
  pls seed

  1
  bmwtommy
  Ratio 0.16

  Clen

  30/12/2014 07.18.05
  Ahoj, bohužel nikdo neodesílá, takže stahování zastaveno !


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.027 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 20:52
  sql

  TOPlist