Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Svedok / The Best Man (2023)(SK)[WebRip][1080p] = CSFD 33% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Svedok / The Best Man (2023)(SK)[WebRip][1080p] = CSFD 33% Názov:Svedok / The Best Man (2023)(SK)[WebRip][1080p] = CSFD 33% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing - Velikost:3.2 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2024-07-09 Peerov:33 (Seed: 32, Leech: 1)
  Zaner:Akcni,Thriller Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: SK
  Titulky: niesu
  CSFD: https://www.csfd.cz/film/1327283-svedok/prehled/
  Akční / Thriller
  USA, 2023, 93 min  Obsah:
  Bývalý žoldnier Cal (Luke Wilson) a jeho snúbenica Brook (Nicky Whelanová) sa chcú vziať. Spoznali sa, keď ju Cal so svojím tímom zachránil z rúk mexických únoscov, ktorí ju vzali ako rukojemníčku. Ich svadobný obrad sa má konať v odľahlom horskom stredisku, ktoré si prenajal Brookin bohatý otec Chuck (Chris Mullinax). Rovnako ako pri záchrannej akcii, aj na svadobnom obrade Cala sprevádza jeho bratranec Bradley (Brendan Fehr) a starý priateľ Anders ((Dolph Lundgren - )). Prvý z nich sa však viac zaujíma o mladšiu sestru nevesty, atraktívnu Hailey (Scout Taylor-Comptonová),  a druhý o bar na svadobnej hostine. Bývalí elitní vojaci si až príliš neskoro uvedomia, že gangster Axel (Scott Martin) a jeho ťažko ozbrojení muži vtrhli do luxusného rezortu a celú svadobnú hostinu okrem nich vzali ako rukojemníkov... Teraz musia rýchlo vytriezvieť a zasiahnuť. Ženích, svedok a ich najlepší priateľ sa musia spoliehať len na svoj dôvtip a vojenské zručnosti, aby zdolali neľútostných útočníkov a zachránili rukojemníkov, za ktorých teroristi požadujú výkupné.


     
       Filmy CZ/SK dabing

  ML8, pepa49, doboska, AcePeter61, sa58, Miira, mh2b, Adlawa, Jooozef,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.153 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 03:27
  memcache

  TOPlist