Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Svetova valka Z World War Z (2013)(CZ)[1080p][3D SBS] = CSFD 75% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Svetova valka Z World War Z (2013)(CZ)[1080p][3D SBS] = CSFD 75% Názov:Svetova valka Z World War Z (2013)(CZ)[1080p][3D SBS] = CSFD 75% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:3D Filmy Velikost:12.3 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2015-06-21 Peerov:1 (Seed: 0, Leech: 1)
  Zaner:Akcni,Horor,Sci-Fi,Thriller Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: Česky
  Titulky: Nie
  Kvalita zvuku: 5.1 Ac3+Dts všetko Česky
  Kvalita videa: Avc 1920x1080
  Odkaz na CSFD: http://www.csfd.cz/film/234454-svetova-valka-z/
  Rok vydání: 2013
  Žánr: Horor / Akční / Sci-Fi / Thriller / Dobrodružný / Drama  Obsah:
  Gerry Lane ((Brad Pitt - )) pracuje pod hlavičkou Organizace spojených národů jako expert na řešení nejrůznějších krizových situací. Kdykoliv se někde na světě mimořádně vyhrotí místní poměry, Gerry přijede a většinou dokáže identifikovat zdroj krize a nalézt řešení na uklidnění situace. Tyto schopnosti se mu budou náramně hodit, protože v podobnou horkou destinaci se právě proměnil celý svět. Lidstvo začala ve velkém decimovat virová epidemie gigantických proporcí, a pokud se ji nepodaří co nejrychleji zastavit, nebude už koho zachraňovat. Situace je o to horší, že se virus projevuje nebývalou agresivitou nakažených, kteří záměrně napadají ty, jimž se nemoc zatím vyhýbá. Uprostřed apokalypsy musí Gerry najít zdroj nákazy, protože bez jeho lokalizace nelze v boji s  neviditelným nepřítelem uspět. Hledání příslovečné jehly v kupce sena by pravděpodobně bylo mnohem snazší, protože cíl Gerryho mise se může ukrývat kdekoliv na světě.

  Screen:
       


     
     
  ONLINE  marduk667, richardcorrado, elis8981, P_r_e_c_a, apro23, standapraha, Radek1893, deyvinobambino, javo83, janko73cz, PUCICEK30, eezee, Startter, xyxyxyc, ludvar76, dockstar, macule, SiminkO1985, Robo75, Flairman2, Petronela24, ondrej222, Stouner28, Skuner30, Carnipapa, jansimannak, DanielZamecnik, Igy24, Matusik, BublalX, petansulec, kolobaikmen, LuAn, Gejza71, betyx, jezis, evik83, filipcek311, TiborMudroch, zdbaca, 789456ka, Ladimios,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  Lolofon_svk
  Ratio 0.54

  Clen

  28/10/2021 16.35.50
  seed pls


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.025 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 21:34
  sql

  TOPlist