Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Tancirna na hlavni tride '56 / Ku'damm 56 (2016)(CZ) = CSFD 83% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Tancirna na hlavni tride '56 / Ku'damm 56 (2016)(CZ) = CSFD 83% Názov:Tancirna na hlavni tride '56 / Ku'damm 56 (2016)(CZ) = CSFD 83% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing Velikost:4.0 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-06-18 Peerov:9 (Seed: 9, Leech: 0)
  Zaner:Drama Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky


  Rokenrol je vášeň, která se neohlíží na společenské konvence.
  Výpravná německá minisérie ověnčená řadou cen.


  WIKIPEDIA

  Jazyk: CZ
  Titulky: CZ - skryté pro neslyšící
  Rok výroby: 2016 ( dabing 2017 )
  Originální název: Ku'damm 56
  Vysílání: srpen - září 2019
  Délka: 3 x 94 min. ( cca )
  Žánr: Drama
  Bonusy: Ne
       
  Tančírna na hlavní třídě diváky přenese do působivé atmosféry Berlína 50. let, který nesleduje jen z tanečního parketu, ale především očima ženských hrdinek a přináší tak zajímavý komentář k postavení žen v západoevropské společnosti té doby. V první třídílné minisérii sledujeme příběh majitelky taneční školy v roce 1956. Druhá řada nás pak posune o tři roky dále, do roku 1959. Autorkou obou řad je Annette Hess, spoluscenáristka mezinárodně úspěšného celovečerního snímku Láska v myšlenkách (2004). V hlavních rolích uvidíme Claudii Michelsenovou, Emilii Schüleovou či v roli mladičké Moniky Sonju Gerhardtovou, která byla za svůj herecký výkon nominována na prestižní cenu Emmy. Minisérie se setkala s výrazným mezinárodním úspěchem, jen v Německu získala čtyři nominace v rámci Německých televizních cen, přičemž dvě z nich proměnila
  (Nejlepší herecký výkon v hlavní roli pro Sonju Gerhardtovou a Nejlepší scénář pro Annette Hess).

  Lieben - aber wie ? - 31.8.2019 - 20:00 - 90 min.

  Caterina Schöllacková vede v padesátých letech minulého století uznávanou berlínskou taneční školu. Své žákyně učí standartní tance a starosvětské mravy, aby se staly pokornými manželkami synů z vážených rodin. I pro své tři dcery chce Caterina růžovou budoucnost v dobře zajištěném manželství s některým z berlínských džentlmenů. Eva a Helga jsou ochotné se matčiným touhám podřídit, ale tvrdohlavá Monika se konvencemi svázat nenechá. Více než škrobené rukavičky ji láká energie rokenrolu, v jehož rytmu pulzují berlínské noční kluby.

  Schatten der Vergangenheit ? - 7.9.2019 - 20:00 - 93 min.

  Urputná snaha Cateriny Schöllackové udržet zdání rodinného štěstí a prosperity dostává povážlivé trhliny. Monika se snaží překonat trauma ze sexuálního zneužití a oporu nachází u Fritze Assmanna, který jí umožní vést v taneční škole vlastní kurzy. Během nich se Monika setkává s Freddiem, mladým a energickým hudebníkem, který stejně jako ona miluje rokenrol. Helga si manželství s Wolfgangem vysnila jako romantický ideál. Každodenní realita se ale víc než z něhy a štěstí skládá z křiku a odmítání, o kterém Helga netuší, z čeho pramení. Eva je oddaná své práci zdravotní sestry na psychiatrii. Osobní nasazení pro pacientky ji přivede k pohlednému a milému manželovi jedné z nich.
  Jenže společenské konvence lásku k ženatému muži nepřipouští.

  It's Alright - 14.9.2019 - 20:00 - 98 min.

  U taneční školy se objevil záhadný muž, který tvrdí, že je přeživší potomek původních židovských majitelů. Monika je tímto zjištěním otřesena. Od dětství věřila matčině vyprávění, že školu založil její dědeček. O to menší má důvěru v matčino rozhodnutí, když ji chce provdat za Joachima Francka, aby Monika nezůstala svobodnou matkou. Také životy Moničiných sester jsou plné zvratů. Zatímco Helga si odmítá připustit důvod manželských problémů, Eva se musí rozhodnout mezi dvěma muži. Zvítězí romantická láska
  nebo Caterinin tlak do dobře zajištěného manželství z rozumu?

     
                       
     
     
  pohee, Joseph82, hanotibor,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.028 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 08:37
  sql

  TOPlist