Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Temne kouty / Dark Places (2015) BDRip.CZ.EN.1080p = CSFD 61% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Temne kouty / Dark Places (2015) BDRip.CZ.EN.1080p = CSFD 61% Názov:Temne kouty / Dark Places (2015) BDRip.CZ.EN.1080p = CSFD 61% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing Velikost:2.3 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-11-22 Peerov:50 (Seed: 49, Leech: 1)
  Zaner:Drama,Mysteriozni,Thriller Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky


  Drama / Mysteriózní / Thriller
  Francie / USA / Velká Británie, 2015, 104 minRežie: Gilles Paquet-BrennerPředloha: Gillian Flynn (kniha)Scénář: Gilles Paquet-BrennerKamera: Barry AckroydHudba: Gregory TripiBTHrají: (Charlize Theron - )Nicholas HoultChristina HendricksCorey StollTye SheridanChloë Grace MoretzAndrea RothSterling Jerins (více)Produkce: Jeff RiceMatt JacksonStéphane Marsil(Charlize Theron - )Cathy SchulmanA.J. DixBeth KonoStřih: Billy FoxDouglas CriseZvuk: Marti D. HumphreyScénografie: Laurence BennettLinda Lee SuttonKostýmy: April Napier


  Obsah:Sedmiletá Libby Day ((Charlize Theron - )) jako jediná přežila brutální masakr své rodiny. Matka a sestry byly zavražděny během rituálního satanského obřadu přímo před jejíma očima. Za strašlivý zločin byl na základě Libbyina svědectví odsouzen na doživotí její bratr Ben. O 30 let později se na Libby se obrátí tajný spolek s názvem Kill Club, který prošetřuje známé zločiny. Nutí ji přezkoumat události oné noci a znovu otevřít kapitolu života, ke které se již nikdy nechtěla vracet. Na povrch vyplouvají skutečnosti, které vnášejí trhliny do jejího tehdejšího svědectví. Libby začíná pochybovat o pravdivosti věcí, které jako dítě viděla. Znovu otevírá hluboko pohřbené vzpomínky na tragickou minulost. (Bioscop)
  CSFD:https://www.csfd.cz/film/341224-temne-kouty/prehled/   

     
     

     ONLINE  margharethe, freem, PetrJaros, Joseph82, hudrbica, Hebrejec, Jooozef,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.036 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 18:20
  memcache

  TOPlist