Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Temny dum / Dom zly (2009)(CZ/PL)[1080p] = CSFD 71% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Temny dum / Dom zly (2009)(CZ/PL)[1080p] = CSFD 71% Názov:Temny dum / Dom zly (2009)(CZ/PL)[1080p] = CSFD 71% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:HD Filmy Velikost:3.7 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-05-24 Peerov:7 (Seed: 6, Leech: 1)
  Zaner:Drama,Krimi,Thriller Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: CZ, PL
  Titulky: CZ, EN
  CSFD: https://www.csfd.cz/film/264940-temny-dum/prehled/
  Drama / Thriller / Krimi
  Polsko, 2009, 105 min  Obsah:
  Existenciální koktejl, který namíchal režisér Wojciech Smarzowski ve filmu Dům hrůzy, je ještě hořčí než ten, který servíroval ve svém hraném debutu Svatba (Wesele) v roce 2004. Opět se ale jedná o ironický portrét polské společnosti. Film se odehrává ve dvou časových rovinách. V té první sledujeme Edwarda Środoně, jenž po smrti své manželky opouští pobřeží Baltu a stěhuje se za prací v JZD do zapadlého koutu Běščad. Po cestě narazí na dům manželů Dziabasových. Počáteční nedůvěra domácích se postupně ve jménu tradiční polské pohostinnosti mění v pijatiku, nesoucí se zprvu v přátelském duchu. Druhou rovinu tvoří vyšetřování hrůzné vraždy, která se onoho večera v domě Dziabasových odehrála. Hlavním podezřelým je Środoň. V průběhu vyšetřování se toho děje daleko víc. Do popředí se dostává poručík Mróz a zkorumpovaný prokurátor Tomala. Politické souvislosti filmu mohou zůstat pro českého diváka v některých místech skryty. Děj filmu začíná na konci roku 1978 na baltickém pobřeží, kde se v té době tvořilo politické hnutí Solidarita. Hlavní hrdina utíká do zapadákova nejen zapomenout na smrt své manželky, ale taky z politických důvodů. Nehodlá se politicky angažovat. Vyšetřování zločinu se naopak odehrává v roce 1982, v době výjimečného stavu. Ten je ve filmu symbolicky v duchu polské filmařské tradice znázorněn zasněženou krajinou. Pod závěji sněhu zůstává uvězněna také pravda, jež by měla být výsledkem šetření. Při něm by se totiž mohlo ukázat, že do případu jsou zapleteni straničtí představitelé. A tak na tom, co se v domě hrůzy opravdu stalo, nakonec skoro nikomu nezáleží. Na snímek musíme nahlížet rovněž jako na obraz polské společnosti těch let.  ...
  ONLINE  dedula, crysisjura, kozby3, dsklncklsdnc, oneday,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.031 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 12:19

  TOPlist