Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Tenkrat na Zapade / Once Upon a Time in the West (1968)(CZ) = CSFD 91% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Tenkrat na Zapade / Once Upon a Time in the West (1968)(CZ) = CSFD 91% Názov:Tenkrat na Zapade / Once Upon a Time in the West (1968)(CZ) = CSFD 91% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing Velikost:1.7 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2014-03-18 Peerov:17 (Seed: 17, Leech: 0)
  Zaner:Dobrodruzny,Western Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

                     
  Tenkrát na Západě /Once Upon a Time in the West

  Jazyk: CZ
  Titulky: Ne
  Kvalita zvuku: AC - 3/2.0
  Kvalita videa: MPEG-4 Visual
  Odkaz na CSFD: http://www.csfd.cz/film/5911-tenkrat-na-zapade-cera-una-volta-il-west/
  Rok vydání: 1968  DVD 13.05.2002
  Délka: 158 min.
  Obal:
  Obal a potisk přiložen
  Žánr: Western  Obsah filmu Tenkrát na Západě:
  Muž s harmonikou, zabiják s pomněnkovýma očima a sen o zrození města v jednom nejslavnějších westernových příběhů. Snímek je stejně tak fantastický sám o sobě jako je místo natáčení - Monument Valley. Je vynikající jako jeho obsazení a drsný v každém záběru starého dobrého Divokého Západu. Henry Fonda hraje přesvědčivě tu nejtemnější postavu celé své dlouhé kariéry - naprosto nemilosrdného psychopata Franka, který bez jakýchkoli výčitek svědomí vyvraždí celou rodinu. Jason Robards, míšenec, je ze strašlivého krveprolití křivě obviněn. Charles Bronson jako muž s harmonikou má s Frankem nevyřízené účty. Tenkrát Na Západě jistě patří k nejvýznamnějším snímkům v dějinách kinematografie.

  10 zajímavostí:
  1. Henry Fonda roli Franka nejdříve odmítl, a tak se Sergio Leone za ním vydal do USA, kde se ho Henry zeptal, proč chce, aby tu roli hrál právě on. Sergio Leone mu odpověděl: „Představ si tohle, kamera zabírá pistolníka od pasu dolů jak tahá pistoli a zastřelí dítě. Kamera poté najede na pistolníkovu tvář, a ten pistolník je Henry Fonda." Režisér chtěl tehdy již čtyřiašedesátiletého herce obsadit nejen proto, že měl s westernovým žánrem zkušenosti, ale hlavním důvodem bylo to, že ještě nikdy před Tenkrát na západě nehrál „záporáka."
  2. McBainův dům byl postaven z kmenů, které zůstaly po natáčení snímku Falstaff, který režíroval Orson Welles, tvůrce slavného filmu Občan Kane.
  3. První verze scénáře měla neuvěřitelných 436 stránek.
  4. Spoluautor scénáře Bernardo Bertolucci řekl, že když oznámil Leonemu, že hlavní postavou filmu bude žena, režisér váhal. Později souhlasil pod podmínkou, že první záběr na Jill bude zespod vlakového nástupiště, aby diváci viděli, že Jill nemá žádné spodní prádlo. Claudia Cardinale, která Jill hrála, se k tomu vyjádřila tak, že o tomto nápadu nikdy neslyšela, a pokud by na něm režisér trval, asi bychom ji ve filmu neviděli.
  5. Ve filmu je celkem 29 mrtvol.
  6. S námětem na film přišel Dario Argento, známý režisér hororových snímků Suspiria nebo Tmavě červená.
  7. Harmoniku si měl původně zahrát James Coburn, který ztvárnil například postavu Pata Garretta ve skvělém westernu Pat Garrett a Billy Kid (režie Sam Peckinpah). V Tenkrát na západě se však neobjevil, protože požadoval příliš velký honorář, a tak role připadla Charlesi Bronsonovi.
  8. Ennio Morricone skládal onu nádhernou hudbu, která ve filmu zazní, podle originálního scénáře Sergia Leoneho a Bernarda Bertolucciho. Jenže zápletka filmu byla v další verzi jiná, a tak Leone režíroval některá místa filmu podle již existující hudby, což není úplně běžné.
  9. Jméno postavy Brett McBain vzniklo podle dvou amerických spisovatelů, Bretta Hallidaye a Eda McBaina.
  10. Na první natáčecí den se dostavil Jason Robards, který hrál Cheyenne, úplně opilý. Sergio Leone mu poté řekl, že jestli to udělá ještě jednou, tak ho vyrazí. Robards se pak již choval slušně, ale v červnu roku 1968, když se dozvěděl o zavraždění kandidáta na prezidenta Roberta F. Kennedyho, odmítl ten den pracovat. Leone mu vyhověl a jeden den se tak nenatáčelo.  Dabing: Bartoška , Zawadská ad. ...
  Zdroj videa: DVD
  Zdroj audia: audio stopa z TV


     
     
                           Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.025 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 03:38
  sql

  TOPlist