Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

The Forest (2014} | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  The Forest (2014} Názov:The Forest (2014} Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Hry na Windows Velikost:1.1 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2017-05-07 Peerov:0 (Seed: 0, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky  Prežiť sám v lese nie je jednoduché a keď sa navyše objavia neľútostní kanibali, môže sa to zdať takmer nemožné. Odvážni hráči sa však o to budú môcť pokúsiť v survival horore The Forest.Všetko začína pádom lietadla a jediný, kto prežil katastrofu, sa musí vysporiadať s nástrahami v nebezpečnom lese. Hráč sa bude pohybovať v otvorenom priestore so zmenami počasia a striedaním dňa a noci, kde sa nachádza bujná vegetácia, sieť jaskýň aj podzemné jazerá.  Na prežitie bude potrebné rúbať stromy, postaviť tábor, založiť oheň, hľadať potravu, sadiť semená rastlín. Vybudujete skromný úkryt alebo väčšie opevnenie, vyzdobíte príbytok nájdenými predmetmi a môžete nastaviť pasce a obranné prostriedky na zabezpečenie okolia. Cez deň preskúmate okolie a staviate, v noci nadíde čas na obranu, keď sa schováte do bunkra alebo odhodláte na priamy boj s mutantmi.Do nepriateľov sa pustíte primitívnymi zbraňami, palicami a kameňmi alebo sa budete zakrádať a pokúsite sa im vyhnúť. Nebudú to však bezduchí protivníci, ale klan geneticky upravených bytostí, ktoré majú svoje hodnoty, rodiny, morálku a sú takmer ako ľudia.

  youRhino,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  1
  Axsel01
  Ratio 2.06

  Member+

  27/12/2017 22.23.50
  Vďaka... funguje super

  -3
  lordbaal
  Ratio 0.45

  Clen

  07/09/2017 11.26.30
  Jaká je to verze ? Mám 0.51 a sháním aspoň 0.65 nebo 0.65a
  Uploader
  02/06/2017 20.08.58
  Ano funguje

  0
  Pataka7
  Ratio 1.27

  Clen

  29/05/2017 21.48.48
  funguje to ??


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.023 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 05:35

  TOPlist