Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

The House of Da Vinci 3 | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  The House of Da Vinci 3 Názov:The House of Da Vinci 3 Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Mobil, PDA - Velikost:2.0 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2023-09-18 Peerov:4 (Seed: 4, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky  The House of Da Vinci 3

  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bluebraingames.thehouseofdavinci3&hl=en_US


  Velkolepé finále trilogie The House of Da Vinci je tady! Můžeš očekávat spoustu nových hádanek a hlavolamů, napínavý příběh a stejnou (nebo vyšší) kvalitu, na kterou jsi zvyklí z našich předchozích her.
  PŘÍBĚH
  Konečně přišel ten pravý čas: staň se ještě jednou Giacomem a připoj se k Leonardovi da Vinci, mistru umění i vědy, jako jeho přítel a učedník. Prozkoumej další zákoutí renesančního světa plného tajemství, najdi tajné zprávy i skryté mechanické zázraky. Odhal konspiraci, do které jsou zapletení ty nejmocnější muži v Itálii a cestuj nejen skrz prostor, ale i čas. Potkej staré známé přátele i rivaly a vytvoř si nové. Staň se ústřední součástí plánu, který by navždy mohl změnit historii.
  S bystrým úsudkem a otevřenou myslí zajisté uspěješ.
  KLÍČOVÉ VLASTNOSTI
  NOVÁ DOBRODRUŽSTVÍ, NOVÉ HLAVOLAMY
  Užij si originální nové hlavolamy a prozkoumej skryté předměty a mechanismy, abys přišel na to, jak fungují.

  POUŽIJ MINULOST VE SVŮJ PROSPĚCH
  Můžeš využít mysteriózní Oculus Perpetua ke změně minulosti, čímž ovlivníš své okolí v přítomnosti a můžeš tak překonat jinak neřešitelné problémy.

  NOVÉ A ZDOKONALENÉ OVLÁDÁNÍ
  Najdi nové způsoby, jak ovlivňovat detailní, ručně zpracovaný svět kolem sebe. Ovládej Giacomovy akce ještě intuitivněji než kdy dřív.

  RŮZNORODÉ LOKACE
  Prozkoumej nové lokace nejen v Itálii, ze kterých se ti bude tajit dech. Najdi indicie a cestuj skrz skrz čas i prostor.

  EPICKÝ ZÁVĚR
  Poslechni si plně namluvené historické osobnosti, sleduj je v epických scénách a konečně zjisti jak Giacomův příběh dopadne.

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.060 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 08:33
  sql

  TOPlist