Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

The Planet Crafter (v.1.105)(2022)(CZ) | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  The Planet Crafter (v.1.105)(2022)(CZ) Názov:The Planet Crafter (v.1.105)(2022)(CZ) Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Hry na Windows - Velikost:3.6 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2024-06-14 Peerov:12 (Seed: 12, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky  The Planet Crafter (v.1.105)(2022)(CZ)  Rok vydání: 2022
  Žánr: Dobrodružné / Sci-fi / Survival
  Verze: 1.105
  Lokalizace: CZ (multi)
  Ochrana: DRM free (GOG)
  Repack od Threadt

  Popis:
  Novinka The Planet Crafter nápadně připomíná fenomenální Subnauticu, přestože co do tématu by obě hry nemohly být rozdílnější. Zatímco Subnautica vás nechá prozkoumávat vodní planetu, v The Planet Crafter nejsou po vodě ani stopy.Vaším domovem se stává vyprahlý kus skály, který máte svépomocí přetvořit na životem bující planetu vhodnou pro život masy lidí. Ona podobnost se Subnauticou se ukrývá v kombinaci pohledu první osoby, sběru surovin, craftingu a zejména stylu budování základny, jejíž kóje jako by z oka vypadly těm z mořského dna.
  Máte několik úkolů – zahřát planetu na přijatelnou úroveň, dostat do atmosféry adekvátní množství kyslíku, zvyšovat tlak a vytvořit vodní plochy, což dohromady udává hodnotu teraformace planety. Činíte tak skrze budování ohřívačů, pěstování rostlin a zřizování vrtných souprav.Starost vám bude dělat stabilita elektrické sítě, takže budete stavět jednu větrnou a sluneční elektrárnu za druhou. Vrásky na čele vám přidělá hlad, žízeň a potřeba dýchat, takže počítejte s hledáním potravinových balíčků v útrobách vraků lodí rozesetých po planetě, s táním ledu na pitnou vodu a výrobou kyslíkových bomb, abyste se při průzkumu planety mohli vydat zase o kousek dál.Dobrou či špatnou zprávou je, že se při teraformaci planety nikdy nesetkáte s jakoukoliv formou násilí, nebudete nikoho ohrožovat ani nebudete ohrožováni jinými formami života. Jste tam jen vy, vaše potřeba jíst, pít a dýchat, snaha přetvořit planetu a občasný roj meteoritů... Co hře The Planet Crafter nelze upřít, je poměrně odpudivá vizuální stránka, přes kterou je ale radno se přenést. Hra totiž vstoupila do předběžného přístupu minulý čtvrtek a už dostala přes 1 100 uživatelských recenzí s celkovým výsledkem 95 % palců nahoru. Máme tedy zjevně co do činění s dalším kvalitním nezávislým počinem, který by si zasloužil akorát lepšího grafika.Na hře ovšem dělají všehovšudy dva vývojáři a dá se předpokládat, že v tuto fázi jsou jejich prioritou systémy, zatímco pozlátko přijde ke slovu později. Autoři navíc odhadují, že předběžný přístup může trvat klidně i dva roky.

  https://games.tiscali.cz/novinky/velmi-kladne-hodnoceny-survival-the-planet-crafter-vas-necha-zezelenat-rudou-planetu-531624  Požadavky:
  Minimum:
  OS: Windows 7 (64-bit)
  Procesor: Intel Core2 Duo 2.4GHz nebo ekvivalentní
  Paměť: 4GB RAM
  Grafika: 2GB VRAM
  HDD: 5.1GB volného místa

  Doporučeno:
  OS: Windows 7 nebo vyšší (64-bit)
  Procesor: Intel HD Graphics 5000 nebo lepší, OpenGL podpora vyžadována
  Paměť: 4GB RAM
  Grafika: 4GB VRAM
  HDD: 5.1GB volného místa

  wasabiii, myshos66, Rkonopa, Milan_Závodník, davefus, FoxCz2018,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  matony1991
  Ratio 0.13

  Clen

  04/07/2024 11.44.51
  PLS..Seed


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.065 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 23:03
  sql

  TOPlist