Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Ticho pred bouri / Serenity (2019)(CZ/EN)[1080p] = CSFD 49% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Ticho pred bouri / Serenity (2019)(CZ/EN)[1080p] = CSFD 49% Názov:Ticho pred bouri / Serenity (2019)(CZ/EN)[1080p] = CSFD 49% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:HD Filmy Velikost:29.1 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2019-07-08 Peerov:0 (Seed: 0, Leech: 0)
  Zaner:Drama,Sci-Fi,Thriller Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk : CZ, EN
  Titulky : CZ
  Rok vydání : USA, 2019
  Délka : 1 hod  46 min
  Žánr : Drama / Thriller / Sci-Fi
  Odkaz na ČSFD :  https://www.csfd.cz/film/529888-ticho-pred-bouri/prehled/
  Odkaz na IMDB :  https://www.imdb.com/title/tt6476140/
  Režie : Steven Knight
  Scénář : Steven Knight
  Kamera : Jess Hall
  Hudba : Benjamin Wallfisch
  Producenti : Guy Heeley, Steven Knight, Greg Shapiro
  Střih : Laura Jennings
  Scénografie : Andrew McAlpine
  Kostýmy : Danny Glicker


  Hrají (Actors) : Matthew McConaughey , (Anne Hathaway - ) , Diane Lane , Jason Clarke , Djimon Hounsou , Jeremy Strong , Charlotte Butler , David Butler , Rafael Sayegh , Michael Richard , Robert Hobbs , Kenneth Fok , Garion Dowds , John Whiteley , Edeen Bhugeloo  OBSAH : Všechna tajemství jednou vyplují na povrch. Baker (Matthew McConaughey) toho má asi dost za sebou. Svoje životni rány si léčí v klidu a vedru rajského exotického ostrova kdesi v Karibiku. Živí se tu jako rybářský průvodce, má svou loď s názvem Ticho před bouří, ve vesnici má domek i milenku (Diane Lane) a nehezkou minulost zapíjí v baru. Ticho jeho života rozčísne jako blesk bývalá žena Karen ((Anne Hathaway - )). A přinese bouři. Zničehonic se objeví a zoufale požaduje po Bakerovi, aby zabil jejího současného násilnického manžela. Ve jménu jejich společného syna i ve jménu jednoho milionu dolarů jako odměny má vzít jejího manžela na rybářskou výpravu a uprostřed oceánu ho hodit žralokům. Baker nejprve odmítá, ale klidné vody karibského ráje jsou už nevratně zčeřené. Výčitky a strach o syna ho začnou ještě více pronásledovat a začne o návrhu přemýšlet. Následná vlna vášní, událostí a zvratů odhalí i ta nejskrytější tajemství.(Bontonfilm)

  ...

  ONLINE
  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.026 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 10:53

  TOPlist