Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Tiziva minulost / Girls' Night Out (2017)(CZ)[TvRip][1080p] = CSFD 36% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Tiziva minulost / Girls' Night Out (2017)(CZ)[TvRip][1080p] = CSFD 36% Názov:Tiziva minulost / Girls' Night Out (2017)(CZ)[TvRip][1080p] = CSFD 36% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing - cz Velikost:2.3 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-12-04 Peerov:15 (Seed: 15, Leech: 0)
  Zaner:Thriller Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: CZ 2,0
  Titulky: nie
  https://www.csfd.cz/film/518340-tiziva-minulost
  https://www.imdb.com/title/tt5859090
  Thriller
  Kanada, 2017  McKenzie dělí jenom pár měsíců od svatby, když jí její tři kamarádky z vysoké překvapí a zorganizují rozlučku se svobodou. Ale plánovaná nejlepší noc jejich životů se zvrhává na noc hrůzy. McKenzie se musí vypořádat se svým bývalým přítelem Brandonem, který ji během studií znásilnil. Aby se jí pomstil za to, že mu McKenzie zničila pověst a překazila šanci dostat se jako profesionální hráč do NHL, Brandon se rozhodne unést jejího snoubence. Pak pošle McKenzie i její kamarádky na smrtící výpravu, během níž musejí zopakovat dávné vysokoškolské výstřelky - jenže tentokrát dohnané do nebezpečných extrémů. McKenzie nezbývá, než postavit se tváří v tvář traumatickým zážitkům ze své minulosti, na které se tolik snažila zapomenout. Dokáže udělat, co je třeba, aby zachránila snoubence a jejich společnou budoucnost?


     
     


  ONLINE
  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.099 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 18:48
  memcache

  TOPlist