Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

To / It (1990)(CZ)[720p] = CSFD 61% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  To / It (1990)(CZ)[720p] = CSFD 61% Názov:To / It (1990)(CZ)[720p] = CSFD 61% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:HD Filmy Velikost:3.1 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2019-09-07 Peerov:1 (Seed: 1, Leech: 0)
  Zaner:Drama,Horor,Mysteriozni,Thriller Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky


  https://www.csfd.cz/film/9509-to/prehled/

  Horor / Drama / Thriller / Mysteriózní
  USA / Kanada, 1990, 192 min

  Jazyk: cze
  Titulky: nejsou

  Režie:
  Tommy Lee Wallace

  Hrají:
  Dennis Christopher, Richard Masur, Annette O'Toole, Tim Reid, John Ritter, Richard Thomas, Tim Curry, Jonathan Brandis, Seth Green, Emily Perkins, Olivia Hussey, Jarred Blancard, Jay Brazeau, Drum Garrett, Venus Terzo, William B. Davis, Garry Chalk, Laura Harris, Merrilyn Gann, Gery Hetherington, Chelan Simmons, Brandon Crane, Ben Heller, Adam Faraizl, Marlon Taylor, Harry Anderson, Michael Cole, Tom Heaton, Kim Kondrashoff, Steve Makaj, Gabe Khouth, Russell Roberts, Sheila Moore, Terence Kelly, Nicola Cavendish

  Obsah:
  TO může být čímkoli. Zubatým monstrem, které nezůstává jen na filmovém plátně. Čímsi zlověstným, co číhá ve sklepě. Ať už se bojíte čehokoliv, nikdo To nezná lépe než Stephen King. To, natočeného podle bestselleru Stephena Kinga z roku 1986, je zneklidňujícím výletem do temnoty vnitřních strachů, v němž hlavní role vytvořili Harry Anderson, Annette O'Toole, John Ritter a Richard Thomas. Zlovolná síla na sebe v malém městečku v Nové Anglii bere podobu klauna (Tim Curry), který ovšem své okolí nebaví veselými kousky. On naopak děti děsí a zabíjí – dokud se některé z nich nezačnou bránit. Po třiceti letech se ale zlo vrací – horší, zuřivější a ještě nebezpečnější. A přátelé, kteří mají dosud v živé paměti hrozivé zážitky svého dětství, se znovu dají dohromady, aby To zničili jednou provždy.
  ...
  ONLINE
  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  Luke_GTX
  Ratio 4.92

  Member+

  12/11/2017 19.47.53
  tak original film je 1990 a remake 2017 = po 27rokoch urobili remake to je fakt, ne placání a o tom kdo to videl skur sa nebudem dohadovat..koment je na miste! to tys tu reagoval na 2mesice stary koment páč je toto postnuty torrent tot vse!..a uz vazne neplácej zdar

  0
  Dread
  Ratio 0.56

  Clen

  12/11/2017 19.17.10
  Co to plácám?Jen reaguji na tvé "plácání",které svou pomýleností sám přiznáváš.A co týče toho,kdo z nás viděl film dříve,tak silně pochybuji, že si ho viděl skór.

  0
  Luke_GTX
  Ratio 4.92

  Member+

  11/11/2017 18.21.09
  Dread - co to plácáš?..to sem si musel pomylit torrent sorry mnelo to samozrejme patrit k tomu novemu filmovému remaku!..ano byl sem na svete a film sem asi videl skor ako ty ale diky za upozornenie ani som o tom nevedel a ty si aspoň dostal priestor vyjadrit sa k tomu. ..este raz dik a dam si na to bacha!

  0
  Dread
  Ratio 0.56

  Clen

  11/11/2017 14.22.55
  Děti, fikce je pravda uvnitř lži a pravda o této fikci je jednoduchá - kouzla existují." Toť slova autora v úvodu jeho knihy TO.Pro neználky,co ještě nebyly v době vzniku tohoto filmu na světě,jak je zřejmé z komentářů,je toto celý film s českým dabingem,i když druhá polovina je trochu slabší,alespoň je TO jako celek uzavřené.

  0
  bokap31
  Ratio 2.17

  Member+

  18/09/2017 19.00.20
  omg co to je za blbost

  0
  Luke_GTX
  Ratio 4.92

  Member+

  02/09/2017 22.17.13
  ...a uz sa nwm dočkat na novy remake po 27rokoch!!


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.030 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 07:16

  TOPlist