Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

TreeSize Professional 8.5.2.1715 (x64) | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  TreeSize Professional 8.5.2.1715 (x64) Názov:TreeSize Professional 8.5.2.1715 (x64) Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Programy Velikost:107.9 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-11-25 Peerov:8 (Seed: 8, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  TreeSize Professional 8.5.2.1715 (x64)
  Jazyk: CZ
  Licence: Crack je přiložen k torrentu
  Minimální konfigurace: MS Windows 7, 8, 10, 11
  Info: Čtěte Návod.txt pro instalaci  TreeSize Professional lze spustit z kontextového menu, složky nebo jednotky a zobrazí se velikost této složky, včetně jejích podsložkách. Velké složky mohou být označeny v kostce díky přechodu, zobrazené v pozadí.

  Náhled na sloupci uvádí podrobnější informace pro každý soubor a složku. Zde najdete velikost nebo počet souborů, jakož i datum posledního přístupu a vlastníka (a další užitečné informace).

  TreeSize Free pracuje na MFT (Master File Table) a dosahuje extrémně vysoké rychlosti skenování. Operace při skenování běží ve vlákně, takže budete vidět výsledky téměř okamžitě, zatímco TreeSize Free pracuje na pozadí. Kontextové nabídky Průzkumníka a drag & drop operace jsou podporovány v rámci aplikace.

  S TreeSize Free lze zobrazit kompresní poměr NTFS a použít kompresi NTFS adresáře.

  Spusťte TreeSize Free jako správce pro výpočet velikosti všech složek - i adresářů, pro které nemáte oprávnění k přístupu. Vzhledem k tomu, že obsah souborů nebude možné automaticky přečíst během tohoto postupu, bezpečí systému Windows a ochranu osobních dat, zůstává zaručena.

  MiBstarsk, Majlingacik, Derr,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.077 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 09:16
  memcache

  TOPlist