Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Trojan Killer 2.1.35 Viacjazycny+Patch | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Trojan Killer 2.1.35 Viacjazycny+Patch Názov:Trojan Killer 2.1.35 Viacjazycny+Patch Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Programy Velikost:74.9 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-07-30 Peerov:4 (Seed: 4, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Ak ste aktívnym používateľom internetu, mali by ste podniknúť kroky na ochranu vašich osobných údajov pred počítačovými zločincami. Trojan Killer vám s tým pomôže. Okamžite identifikuje (rozpoznáva) a bezpečne odstraňuje nebezpečné škodlivé trójske kone - spywarové a adwarové moduly, škodlivé nástroje, ktoré obmedzujú a blokujú aktivity, klávesové interceptory atď. predtým, ako dôjde k nezvratným smutným udalostiam vo forme krádeže účtov, hesiel, čísel kreditných kariet, osobných, podnikových a iných informácií.

  ************************************************** ********************

  Trojan Killer je navrhnutý špeciálne na zakázanie / odstránenie škodlivého softvéru bez toho, aby používateľ musel manuálne upravovať systémové súbory alebo register. Program tiež odstraňuje ďalšie modifikácie systému, ktoré vykonáva Malware a ktoré niektoré štandardné antivírusové skenery ignorujú. Trojan Killer prehľadá VŠETKY súbory načítané v čase spustenia, či neobsahujú adware, spyware, trójske kone pre vzdialený prístup, internetové červy a iný malware. Trojan Killer pracuje v oblasti zabezpečenia systému, aby zaistil bezpečnosť počítačových systémov. Navrhujeme produkty, ktoré vám pomôžu zbaviť sa nepríjemného adwaru, škodlivého softvéru a ďalších hrubých nástrojov. Je veľmi dôležité čo najskôr obnoviť kontrolu nad počítačom a nedovoliť nikomu používať vaše údaje.

  Trojan Killer je efektívny anti-malware nástroj pre vaše Memory Stick. Uistite sa, že ste pred internetovými hrozbami v bezpečí, nech ste kdekoľvek!
  Skenujte svoj počítač práve teraz ...
  S dokonalým nástrojom na odstránenie vírusov! Rýchly, efektívny a spoľahlivý. Konečné riešenie proti malvéru s úžasnými funkciami, ktoré nenechávajú žiadnu šancu na počítačové hrozby.

  Oficiálne stránky Domovská stránka: https://trojan-killer.com/
  Veľkosť | Veľkosť: 77.45 MB

  Hlinsky,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!
  Uploader
  02/08/2020 17.02.27
  Ano Program prestal pracovať  

  0
  helmans1962
  Ratio 12.09

  Member+

  01/08/2020 11.12.36
  nefunkčný program...  

  1
  julo57
  Ratio 9.49

  Member+

  31/07/2020 11.08.49
  Par sekunnd pracuje a potom sa vypne.

  1
  rasto1172
  Ratio 9.39

  Member+

  30/07/2020 20.25.16
  Pise-program prestal pracovat.32aj64bitova verzia Patch prebehol v poriadku


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.023 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 07:32

  TOPlist