Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

TunePat Spotify Music Converter 1.15 CZ! | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  TunePat Spotify Music Converter 1.15 CZ! Názov:TunePat Spotify Music Converter 1.15 CZ! Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Programy Velikost:97.3 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-01-19 Peerov:2 (Seed: 1, Leech: 1)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky


  Stáhněte si Spotify písničky bez prémium!

  Je dobře známo, že možnost stahovat skladby Spotify pro offline hraní je patentovaná pro prémiové uživatele, uživatelé Spotify Free jsou omezeni pouze na streamování hudby Spotify online. Ale teď se věci změnily díky vycházejícímu z TunePat Spotify Converter.

  TunePat Spotify Converter se zaměřuje na pomoc uživatelům Spotify stahovat a převádět skladby Spotify do běžného formátu bez nutnosti instalace aplikace Spotify. Díky tomu mohou uživatelé Spotify Free i Premium přenášet skladby Spotify na kterékoli ze svých zařízení pro streamování offline. Převod hudby Spotify na MP3 / AAC / WAV / FLAC
  Abychom vám usnadnili vychutnání skladeb Spotify na více zařízeních, podporuje TunePat Spotify Converter převádět jakoukoli skladbu, album nebo playlist Spotify do různých formátů, včetně obyčejného formátu MP3, AAC, FLAC a WAV.

  Pomocí takového nástroje můžete snadno získat skladby Spotify ve formátu MP3 / AAC / WAV / FLAC a užívat si je na všech vašich přehrávačích MP3, hudebních přehrávačích kompatibilních s AAC, přehrávačích aut, iPod, iPhone, Zune, PSP a dalších .

  Získejte bezztrátový spotify audio při 10x konverzi
  Díky inovativní technologii kódování může TunePat Spotify Converter pracovat při stahování hudby z Spotify až 10x vyšší rychlostí. Uživatelé mají možnost přidat až 100 skladeb z Spotify najednou k převodu namísto monotónního výběru a zpracování jedné skladby.

  Navíc během procesu převodu nedochází ke ztrátě kvality zvuku. Po převodu získáte 100% bezeztrátovou hudbu Spotify, která je stejná jako původní zvukové soubory.

  Uchovávejte všechny informace o značkách ID3
  Kromě fantastických poslechových efektů, TunePat Spotify Converter také překvapuje lidi skvělou funkcí udržování všech ID3 tagů. Tento nástroj používá pokročilou technologii identifikace ID3 tagů, která umožňuje snadno uchovat ID3 tagy, jako jsou číslo stopy, umělec, umělecká díla, alba a další informace o metadatech ve výstupním zvuku.

  Díky této úžasné a humanizované funkci můžete nyní snadno uspořádat výstupní hudební knihovnu podle umělců a alb, aniž byste je ručně třídili.


  Podporované operační systémy:
  Windows 10/8/7


  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.085 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 11:01

  TOPlist