Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Twilight saga - kolekce / The Twilight Saga Collection (2008-2012)(CZ) = CSFD 52% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Twilight saga - kolekce / The Twilight Saga Collection (2008-2012)(CZ) = CSFD 52% Názov:Twilight saga - kolekce / The Twilight Saga Collection (2008-2012)(CZ) = CSFD 52% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing Velikost:10.0 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-05-20 Peerov:17 (Seed: 17, Leech: 0)
  Zaner:Dobrodruzny,Drama,Fantasy,Romanticky Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  I. Stmívání / Twilight ( 2008 )

  Jazyk: 5.1 Cz
  Titulky: Ne
  Odkaz na CSFD: http://www.csfd.cz/film/235755-stmivani/
  Rok vydání: USA, 2008      
  Délka: 121 min.
  Žánr: Dobrodružný / Drama / Fantasy / Romantický  Bella byla vždy trochu jiná. Když se její máma znovu vdala, Bella se rozhodla sblížit se svým otcem a nastěhovala se k němu do malého deštivého městečka Forks bez toho, aniž by čekala, že se její život změní.
  Na první hodině v nové škole si k ní přisedne tajemný a okouzlující Edward Cullen, kluk, který je jiný než všichni, které doteď potkala. Ve škole se o něm šíří zvláštní zvěsti, stejně tak o jeho sourozencích, se kterými vždy sedává osamocený u jednoho stolu ve školní jídelně. I navzdory varování kamarádů Bellu Edward neskutečně přitahuje, zdají se jí o něm sny. Postupně začne mít však podezření, že Edward není úplně obyčejný kluk...  

  II. Twilight sága: Nový měsíc
  / New Moon (2009)


  Jazyk: 5.1 Cz
  Titulky: Ne
  Odkaz na CSFD: http://www.csfd.cz/film/251399-twilight-saga-novy-mesic/
  Rok vydání: USA, 2009      
  Délka: 130 min.
    Žánr: Dobrodružný / Drama / Fantasy / Romantický  Poté, co se Bella zotaví z útoku upíra, který ji málem stál život, chystá se s Edwardem a jeho rodinou oslavit své 18. narozeniny. Nešťastnou náhodou se však Bella při oslavě poraní a pohled na čerstvou krev je pro rodinu Cullenových až příliš lákavý. Rozhodnou se pro Bellino bezpečí opustit městečko Forks.
  To však Belle zlomí srdce. Už se zdá, že se ze svého smutku nikdy nedostane, ale nový smysl života překvapivě nachází v nezodpovědném chování a stále hlubším přátelství s Jakobem Blackem. Nebezpečí však na ni stále číhá v různých podobách.  

  III. Twilight sága: Zatmění
  / The Twilight Saga: Eclipse (2010)


  Jazyk: 5.1 Cz
  Titulky: Ne
  Odkaz na CSFD: http://www.csfd.cz/film/252134-twilight-saga-zatmeni/
  Rok vydání: USA, 2010      
  Délka: 123 min.
    Žánr: Dobrodružný / Drama / Fantasy / Romantický  Seattlem otřásá série záhadných vražd a Belle znovu hrozí nebezpečí od záludné upírky, jež stále touží ji zabít. Uprostřed toho všeho se navíc musí rozhodnout, čemu dá přednost: lásce k Edwardovi, nebo přátelství s Jacobem.
  Edward je upír, Jacob vlkodlak. Jsou jako led a oheň. Společnou mají jen vzájemnou nesmiřitelnou nenávist. A ještě jedno rozhodnutí musí Bella učinit: má zvolit život, či smrt? Ale co pro ni znamená život a co je smrt?

  IV. Twilight sága: Rozbřesk - 1. část
  / The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part One (2011)


  Jazyk: 5.1 Cz
  Titulky: Ne
  Odkaz na CSFD: http://www.csfd.cz/film/267434-twilight-saga-rozbresk-1-cast/
  Rok vydání: USA, 2011      
  Délka: 117 min.
    Žánr: Dobrodružný / Drama / Fantasy / Romantický  V první části závěrečného dílu strhující upíří romance s názvem Twilight sága: Rozbřesk se Bella Swan (Kristen Stewart) a Edward Cullen (Robert Pattinson) po svatbě vydávají na líbánky do Ria de Janeira, kde se konečně, stranou všeho a všech, mohou naplno oddat své lásce. Jejich štěstí, ale netrvá dlouho.
  Bella zmítaná prudkou vášní k upírovi Edwardovi, ale zároveň upřímnou náklonností k vlkodlakovi Jacobu Blackovi (Taylor Lautner), brzy zjišťuje, že čeká dítě. Těhotenství s upírem pro ni však znamená fatální hrozbu. Čeká ji tedy bouřlivý rok plný lásky, pokušení i ztrát. Musí se s konečnou platností rozhodnout, zda vstoupí do temného, ale lákavého světa nesmrtelných, nebo zda bude žít plnohodnotným lidským životem. Nevyhnutelnost tohoto rozhodnutí se vine celým Belliným příběhem jako červená nit, na níž visí osudy obou kmenů – upírů i vlkodlaků.

  V. Twilight sága: Rozbřesk - 2. část
  / The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part Two (2012)


  Jazyk: 5.1 Cz
  Titulky: Ne
  Odkaz na CSFD: http://www.csfd.cz/film/281757-twilight-saga-rozbresk-2-cast/
  Rok vydání: USA, 2012    
  Délka: 115 min.
    Žánr: Dobrodružný / Drama / Fantasy / Romantický


  Závěrečná část světoznámé upírské ságy nás naposledy zavede do světa, kde upíři a vlkodlaci bojují nejen o svou lásku, ale i o vlastní životy. Novorozená upírka Bella a její manžel Edward mohou být konečně navždy spolu a šťastní, ale příchod jejich pozoruhodné dcery Renesmee uvede do pohybu nebezpečný řetězec událostí, které pro ně mohou skončit katastrofou. Rodina Cullenových se ale rozhodne bojovat a kontaktuje přátele z celého světa, aby spojili své síly a postavili se vládnoucímu rodu Volturiových.
  Velkolepá bitva, kde vítězství může vše změnit, právě začíná. Napínavé a romantické pokračování filmu Rozbřesk vám připomene proč se Twilight sága stala fenoménem a ukradla srdce dívkám a ženám po celém světě.  ONLINE

  Stmívání / Twilight (2008)(CZ)  Twilight sága: Nový měsíc / The Twilight Saga: New Moon (2009)(CZ)  Twilight sága: Zatmění / The Twilight Saga: Eclipse (2010)(CZ)  Twilight sága: Rozbřesk - 1. část / The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1 (2011)(CZ)  Twilight sága: Rozbřesk - 2. část / The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 (2012)(CZ)


  MargotkaD, kovacs, KARELGOD, radek, kajotjoker555, shoes,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  21
  kischkisch88
  Ratio 1.71

  Member+

  27/06/2015 10.04.17
  seeed pls...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.023 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 18:40

  TOPlist