Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Undersea Kingdom (r.1936,720p,ENG)  = CSFD 50% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Undersea Kingdom (r.1936,720p,ENG)  = CSFD 50% Názov:Undersea Kingdom (r.1936,720p,ENG)  = CSFD 50% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy bez titulků - Velikost:1.6 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2023-03-19 Peerov:0 (Seed: 0, Leech: 0)
  Zaner:Dobrodruzny,Sci-Fi Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky


  Zábavný škvár vykrádající Burroughsovy romány o Johnu Carterovi na Marsu. Zde místo Marsu je to Atlantida, schovaná 10.000 mil pod mořem, kde spolu soupeří zlý tyram Unga Chán a velekněz Šarad, který má také své chybičky. Do toho se zapletou pozemšťané (typově: praštěný vědec, sličná reportérka, třeskutě sympatický chlapec, který zajišťuje přiboudlý humor, a fyzicky mimořádně vyvinutý hrdina s pádnou pěstí), kteří se do Atlantidy dostali pomocí superponorky. V Atlantidě už sice mají roboty se samopaly, obrněná vozidla i létadla, ale jinak se tam rajtuje na koních a zběsile jezdí ve válečných vozech , které si snad tvůrci seriálu vypůjčili z natáčení Ben Hura. Takový maglajz k ukrácení dlouhé chvíle.

  CSFD : https://www.csfd.cz/film/82433-undersea-kingdom/prehled/


     
     

  mi3o,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.015 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 20:20
  sql

  TOPlist