Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Utek z vezeni v Dannemore / Escape at Dannemora E05 - Part 5 (2018)(CZ)[1080p] = CSFD 83% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Utek z vezeni v Dannemore / Escape at Dannemora E05 - Part 5 (2018)(CZ)[1080p] = CSFD 83% Názov:Utek z vezeni v Dannemore / Escape at Dannemora E05 - Part 5 (2018)(CZ)[1080p] = CSFD 83% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Seriál Velikost:615.4 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2019-01-06 Peerov:11 (Seed: 2, Leech: 9)
  Zaner:Drama Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky


  Originalny nazev: Escape at Dannemora
  Prelozeny nazev: Útěk z vězení v Dannemoře (TV seriál)
  Rok vydani: 2018
  Delka: 57 min 46 s  ...
  Odkaz na csfd: https://www.csfd.cz/film/581768-utek-z-vezeni-v-dannemore/prehled/
  Odkaz na imdb: https://www.imdb.com/title/tt6866266/combined  Žáner: Drama

  Krajina: USA

  Réžia: Brett Johnson, Michael Tolkin

  Herci: Patricia Arquette, Paul Dano, (Benicio Del Toro - ), Eric Lange, Jeremy Bobb, Dominic Colón, Michael Beasley, Antoni Corone, Michael Imperioli, John W. Iwanonkiw, Daniel James, David Morse, Jim Parrack, Amy Stiller, Joy Sudduth, Harry Sutton Jr., Guy Boyd, Calvin Dutton, Robert Neary, Bonnie Hunt

  Hodnotenie: 83%

  Seriál "Útěk z vězení v Dannemoře" je inspirován útěkem z vězení v severní části New Yorku, k němuž došlo v létě roku 2015. Případ podivnější než fikce vedl k celostátnímu pátrání po dvou odsouzených vrazích, jimž pomohla uprchnout vdaná zaměstnankyně věznice, která s oběma muži dlouhé měsíce udržovala poměr. (Benicio Del Toro - ) hraje usvědčeného vraha Richarda Matta, hlavního strůjce útěku, který ve vězení působil nejen jako umělec, ale i jako zastrašující síla. Patricia Arquetteová hraje Tilly Mitchellovou, manželku a matku z pracující třídy, která má ve vězení na starosti krejčovskou dílnu. Ta s oběma muži naváže sexuální vztah a nakonec přistoupí na to, že jim do mraženého mletého masa schová pilníky, aby jim pomohla dostat se na svobodu. Paul Dano představuje Davida Sweata, usvědčeného vraha policisty, který k Tilly patrně chová skutečné city a neochotně se stane Mattovým partnerem v jeho komplotu.(HBO Europe)


  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.103 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 21:28

  TOPlist