Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Vánoce v Grand Valley / Christmas at Grand Valley (2018)(CZ)[WebRip][1080p] = CSFD 43% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Vánoce v Grand Valley / Christmas at Grand Valley (2018)(CZ)[WebRip][1080p] = CSFD 43% Názov:Vánoce v Grand Valley / Christmas at Grand Valley (2018)(CZ)[WebRip][1080p] = CSFD 43% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing - Velikost:4.8 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2023-11-18 Peerov:6 (Seed: 6, Leech: 0)
  Zaner:Romanticky Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: CZ
  Titulky: CZ
  Odkaz na CSFD: https://www.csfd.cz/film/672694-vanoce-v-grand-valley/galerie/?type=1
  Rok vydání: 2018
  Délka: 83 min
  Žánr: Romantický  Režie: Don McCutcheon
  Scénář: Mark Amato, Karen Berger, Sue Tenney
  Hrají: Danica McKellar, Brennan Elliott, Dan Lauria, Gage Graham-Arbuthnot, Chad Connell, Zarrin Darnell-Martin, Angela Asher, David Keeley, Tara Samuel, John Clifford Talbot, Chris Farquhar, Hattie Kragten
  Kostýmy: Nola Chaters

  Umělkyně Kelly (Danica McKellarová), vyčerpaná z hektického světa chicagských galerií, se vrací na Vánoce domů do malebného Grand Valley. Doufá, že v ní kouzelná sváteční atmosféra jejího oblíbeného města znovu probudí lásku k umění a její život nabere nový směr. Podnikatel Leo (Brennan Elliott), který je pro své děti tím nejlepším otcem na světě, se letos o svátcích snaží spravedlivě rozdělit svůj čas mezi práci a rodinu. Když je pověřen úkolem ohodnotit úroveň hotelu v Grand Valley, považuje to za ideální příležitost, jak strávit rodinnou vánoční dovolenou. Netrvá dlouho a cesty Kelly a Lea se zkříží. Jakmile si Kelly začne v Grand Valley užívat své nejoblíbenější vánoční tradice společně s Leem a jeho dětmi, znovu v sobě zažehne skomírající vášeň pro umění.(HBO Europe)     
     


  ONLINE  BERUJIZEZADU, MannySVK, gr3ys,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.076 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 04:57
  memcache

  TOPlist