Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Vítěz / Víťaz (2023)(S01-E03)(1080p)(WEB-DL) = CSFD 57% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Vítěz / Víťaz (2023)(S01-E03)(1080p)(WEB-DL) = CSFD 57% Názov:Vítěz / Víťaz (2023)(S01-E03)(1080p)(WEB-DL) = CSFD 57% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Seriál - Velikost:2.0 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2023-09-18 Peerov:35 (Seed: 35, Leech: 0)
  Zaner:Komedie Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Komedie
  Slovensko, 2023, 3 h 3 min (Minutáž: 30–33 min)

  Režie: Jan Hřebejk
  Scénář: Zuzana Dzurindová, Peter Nagy
  Kamera: Martin Šácha
  Hrají: Vladimír Hajdu, Ivana Chýlková, Milan Ondrík, Petra Dubayová, Zuzana Páleníková, Ján Jackuliak, Kristína Sisková, Rea Frlajsová

  Zvuk:CZ/SK
  Titulky:CZ/SK

  V hlavních rolích se vedle Adyho Hajdy představí Ivana Chýlková, Natalia Germani, Petra Dubayová a Rebecca Rigová. Dále hrají Noël Czuczor, Milan Ondrík, Zuzana Páleníková, Ján Jackuliak, Kristína Sisková, Rea Frlajsová, Vladislav Plevčík, Sarah Arató a Štefan Martinovič.

  Hlavním producentem seriálu je Jan Bílek, výkonným producentem Aleš Týbl. Dalšími producenty, kteří se na seriálu podílejí, jsou Tereza Polachová a Steve Matthews. Seriál Vítězové se natáčel převážně v Bratislavě.

  https://www.csfd.cz/film/1103449-vitez/videa/


  Code
  Vítěz je rodinný komediální seriál, který sleduje život Viktora Hudáka (Ady Hajdu), bývalého premiéra malé evropské země, který se po desetiletí snaží získat zpět srdce svojí rodiny, kterou během své politické kariéry zanedbával. Snaží se začlenit do běžných činností a zároveň se pokouší získat zpět náklonnost svých dcer a manželky. Jeho cesta je však plná nečekaných a zcela nových každodenních výzev, které někdy předčí i ty, s nimiž se setkal během svého působení v parlam
  entu.


       teapel, Lucyfyre666, MIPR2006, dedula, pelines, Devil72cz, Kamiloprody, BERUJIZEZADU, Origono, Trip77,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.217 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 11:41
  memcache

  TOPlist