Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

V kůži Johna Malkoviche / Being John Malkovich (1999)(CZ/EN/HUN/PL)[WEB-DL][1080p] = CSFD 76% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  V kůži Johna Malkoviche / Being John Malkovich (1999)(CZ/EN/HUN/PL)[WEB-DL][1080p] = CSFD 76% Názov:V kůži Johna Malkoviche / Being John Malkovich (1999)(CZ/EN/HUN/PL)[WEB-DL][1080p] = CSFD 76% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing - Velikost:6.4 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2023-03-21 Peerov:9 (Seed: 9, Leech: 0)
  Zaner:Drama,Fantasy,Komedie,Romanticky Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky  Komedie / Drama / Fantasy / Romantický
  USA, 1999, 108 min
  Režie: Spike Jonze
  Režie: Spike Jonze
  Scénář:Charlie Kaufman
  Kamera: Lance Acord
  Hudba:Carter Burwell

  Hrají: John Cusack, (Cameron Diaz - ), Ned Bellamy, Mary Kay Place, Catherine Keener, Orson Bean, John Malkovich, Kevin Carroll, W. Earl Brown
  Zvuk: CZ/EN/HUN/PL
  Titulky: CZ/SK/EN  CSFD-V kůži Johna Malkoviche 76%
  TMBD-V koži Johna Malkovicha 74%
  IMBD-Being John Malkovich 7.8/10

  Obsah:

  Loutkář Craig (John Cusack) nemůže zavadit o pořádný job, a tak předvádí svá loutková představení plná zklamání a zhrzených lásek přímo na newyorských ulicích. Jeho žena Lotte ((Cameron Diaz - )) je zase posedlá zvířátky. Prodává domácí mazlíčky a také jich má spoustu doma , docela se jim daří otrávit život sousedům. Jejím favoritem je ale retardovaný šimpanz Elijah, kterému se Lotte pokouší vyřešit jeho psychologické problémy. Craig nemá prachy, a proto přijme místo účetního v podniku s bossem, jemuž je už 105 let a se senzační kočkou jménem Maxine (Catherine Keener). Zabouchne se do ní na první pohled, ale Maxine na něj kašle. Naštěstí jenom do té chvíle, než vedle Craigova stolu najdou společně vchod do "Johna Horatia Malkoviche". Přijdou na to, že z tohoto zvláštního objevu by mohla být docela slušná živnost. Vypečení podnikatelé začnou prodávat patnáctiminutové pobyty "v kůži Johna Malkoviche" za 200 dolarů a také sami vzrušující "cestování" vyzkoušejí. Surrealistická cestovka je na světě!     
     
  fffeero, mimu, MartinZetek, orlov, livia23, archibald33, Jablonka,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.084 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 05:51
  sql

  TOPlist