Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

V pasti / Trapped S02E06 (CZ)[TvRip][1080i] = CSFD 83% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  V pasti / Trapped S02E06 (CZ)[TvRip][1080i] = CSFD 83% Názov:V pasti / Trapped S02E06 (CZ)[TvRip][1080i] = CSFD 83% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Seriál Velikost:1.3 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-05-31 Peerov:2 (Seed: 2, Leech: 0)
  Zaner:Drama,Krimi,Thriller Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: CZ
  Titulky: Ne
  Rok vydání: 2018
  Žánr: Krimi / Drama / Thriller
  Odkaz na CSFD:
  https://www.csfd.cz/film/74186-v-pasti/prehled/

  Obal:


  Druhá série mezinárodně úspěšného seriálu V pasti, známého pod anglickým titulem Trapped je opět dílem výrazné islandské režijní osobnosti Baltasara Kormákura. Seriál se stal originálním příspěvkem k žánru temné severské detektivky, známého také jako nordic noir. Především měl čitelný národní ráz, do děje zakomponoval nejen působivou islandskou krajinu, ale i místní nehostinné přírodní podmínky, když vlivem blizardu zůstaly všechny postavy uvězněny v přístavním městečku, ve kterém řádil vrah. Civilní a uvěřitelné postavy mnohem víc než běžné filmové hrdiny připomínaly sousedy od vedle se všemi jejich problémy a slabostmi. S řadou známých postav se setkáme i v druhé sérii seriálu, která diváky opět přivádí do drsné spektakulární krajiny severního Islandu, jejíž strmá skaliska a mrazivé fjordy odrážejí povahu místních lidí a temná tajemství.
  ...
  ONLINE

  KLIKNI PRO SLEDOVÁNÍ
  majlincok,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.021 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 03:03

  TOPlist