Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Valerian And The City of a Thousand Planets / Valerian a město tisíce planet (2017) (UHD Remux) CZ SK EN = CSFD 66% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Valerian And The City of a Thousand Planets / Valerian a město tisíce planet (2017) (UHD Remux) CZ SK EN = CSFD 66% Názov:Valerian And The City of a Thousand Planets / Valerian a město tisíce planet (2017) (UHD Remux) CZ SK EN = CSFD 66% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:UHD Filmy - Velikost:72.2 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2024-07-09 Peerov:8 (Seed: 8, Leech: 0)
  Zaner:Akcni,Dobrodruzny,Fantasy,Sci-Fi Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: CZ/SK/EN
  Titulky: CZ/SK/EN
  Odkaz na CSFD: https://www.csfd.cz/film/53000-valerian-a-mesto-tisice-planet/prehled/
  Rok vydání: Francie / Čína / Belgie / Německo / Spojené arabské emiráty / USA, 2017
  Délka: 137 min
  Žánr: Fantasy / Sci-Fi / Dobrodružný / Akční  Valerián (Dane DeHaan) a Laureline (Cara Delevingne) jsou speciální vládní agenti pro správu lidských území a jejich úkolem je udržovat pořádek v celém vesmíru. Valerián má se svou kolegyní více, než jen profesionální záměry, neustále ji bombarduje milostnými návrhy. Ale pověst, která jeho vztah k ženám provází a konzervativní postoje Laureline vedou k tomu, že ho neustále odmítá. Na rozkaz velitele (Clive Owen) se Valerián a Laureline vydávají na společnou misi do ohromného mezigalaktického města Alfa. Alfa je neustále rostoucí metropole, kterou obývají tisíce tvorů ze všech koutů galaxie. Žije zde 17 milionů obyvatel, kteří spojili své dovednosti, technologie a zdroje pro společné dobro. Jak už to ale bývá, ne každý má v Alfě stejné bohulibé cíle. Zdá se, že jakési tajemné síly se chystají náš rod ohrozit!

  Trailer     
       ONLINE

  CZ dabing


  SK dabing

  paarek, kanar9999, maysa33, thesaint, Latimeria1-, itzyk, ML8, Jooozef, najytus, GPP82,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  1
  maysa33
  Ratio 4.16

  VIP

  09/07/2024 06.43.04
  Zajtra ráno stiahne. Ďakujem veľmi pekne.
  Špica kvalita.


  --------------
  >> 09/07/2024 06.45.52
  UPLOADER:


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.072 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 04:42
  sql

  TOPlist