Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

VariCAD 2023 - 2.04 CZ (x64) | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  VariCAD 2023 - 2.04 CZ (x64) Názov:VariCAD 2023 - 2.04 CZ (x64) Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Programy - Velikost:147.6 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2023-05-25 Peerov:2 (Seed: 1, Leech: 1)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky  VariCAD 2023 - 2.04 CZ (x64)  Jazyk: CZ
  Licence: Keygen
  Minimální konfigurace:
  Processor: Multi-core processor, e.g. Intel Core i5-4460
  RAM: 4 GB a více
  Operační systém:  Windows 7 (x64), Windows 8 (x64), Windows 8.1 (x64), Windows 10 (x64), Windows 11 (x64)  Popis
  VariCAD – je 3D / 2D CAD software primárně určený pro strojírenské navrhování. Komplexní CAD software umožňuje návrhářům rychle vytvářet, vyhodnocovat a upravovat své modely. Software se prodává jako jeden „plně nabitý“ balíček se všemi funkcemi a funkcemi za jednu velmi dostupnou cenu. VariCAD poskytuje vynikající poměr výkonu a ceny, což z něj dělá jednu z nejchytřejších možností na současném trhu.

  Grafické uživatelské rozhraní (GUI) VariCADu bylo navrženo tak, aby umožňovalo rychlou a intuitivní 3D/2D orientaci. Byl pečlivě přizpůsoben a vyladěn tak, aby odrážel myšlenkový proces designéra, takže nápady lze zachytit a sdělit s minimálním počtem kroků. Všechny příkazy byly vytvořeny s důrazem na snadné použití.

  Funkce kreslení jsou optimalizovány pro snadné použití ve strojírenství. Mezi užitečné funkce 2D kreslení patří: automatická detekce objektů a bodů uchopení, četné režimy uchopení, pomocné konstrukční čáry, režim Ortho, obdélníková mřížka, vrstvy výkresu, vytváření bloků, šrafování s automatickou detekcí ohraničení, pokročilé kótování, dokončovací symboly, svařovací symboly , symboly tolerance a mnoho dalších. Můžete kreslit v milimetrech nebo palcích.

  Tato verze podporuje 3D myš pod Linuxem. Příkazy VariCAD jsou dostupné pomocí kláves 3D myši. Další novinkou jsou izometrické pohledy ve 3D režimu a 2D objekty vytvořené z dat načtených ze souborů *.csv nebo obecně textových souborů (soubory obsahující souřadnice XY). Uživatelské rozhraní obsahuje virtuální numerickou klávesnici dostupnou pro zadávání hodnot a přestavěné dialogové panely používané pro definici základních těles (jako je krabice, válec…). Nová verze má vylepšené části 3D jádra, včetně vstupu/výstupu souborů STEP.

  Funkce:
  • Uživatelské rozhraní a systémové prostředí
  • 3D modelování
  • Parametry a geometrická omezení
  • 3D sestavy a skupiny
  • 3D – 2D export
  • 2D kreslení a úpravy
  • Kusovník a rohová razítka
  Mám odzkoušeno na Win 10 Home CZ (x64)
  Seed bodíky vždy potěší
  MartinZetek, 01010101, Trip77,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.269 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 23:53
  sql

  TOPlist