Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Vendir - Plague of Lies - CZ | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Vendir - Plague of Lies - CZ Názov:Vendir - Plague of Lies - CZ Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Hry na Windows - Velikost:2.8 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2024-06-05 Peerov:7 (Seed: 7, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky  Vendir: Plague of Lies v1.2.101

  Jazyk rozhraní: angličtina, francouzština, čeština, italština, němčina, španělština - Španělsko, řečtina, maďarština, japonština, polština, portugalština - Portugalsko, ruština, turečtina, indonéština, dánština, holandština, finština, korejština, norština, portugalština - Brazílie, švédština
  Jazyk zvuku: angličtina

  Minimální požadavky:
  Operační systém: Windows 7 x64
  Procesor: Intel i5 7200U / AMD Ryzen 3 2200U
  RAM: 4 GB
  Grafická karta: Intel HD 620 / AMD RX Vega 6 (4 GB VRAM)
  DirectX: 11
  HDD Místo: 7.2 GB

  https://en.riotpixels.com/games/vendir-plague-of-lies/screenshots/5/?utm_source=emb-gfx-bbcode&utm_medium=image&utm_campaign=rp-mass


  Popis:

  CRPG-Classic Ambiance in a Dynamic World:
  Vstupte do rozlehlého interaktivního světa, který rezonuje esencí klasických počítačových her na hrdiny. Od rušných měst až po strašidelné kobky, Země Vendir láká k prozkoumání.

  Poutavé tahové souboje:
  Ponořte se do strategických bitev, ve kterých se snoubí intuitivní mechanika s hloubkou. Vyberte si, zda se chcete zapojit do boje zblízka, kouzel nebo kombinace obojího, a využijte slabin nepřátel k získání vítězství.

  Rozsáhlý systém průzkumu a kořisti:
  Procházejte rozmanitými terény Vendiru a odhalujte tajemství, poklady a tradice. Vybavte se a vylepšujte vybavení a ponořte se do souvislostí mezi předměty a zastřešujícím příběhem.

  Hluboké přizpůsobení postavy:
  Díky rozsáhlému stromu dovedností, který se může pochlubit stovkami schopností, si můžete své postavy přizpůsobit svému hernímu stylu. Vyberte si z tříd, jako je válečník, zloděj, nekromant a mág, a experimentujte se synergiemi pro rozmanité herní zážitky.

  Vyprávění založené na volbách:
  Komunikujte s NPC v dialozích bohatých na příběh, kde vaše volby určují směr příběhu. Každé rozhodnutí může mít následky, které vedou k více příběhovým výsledkům.

  Vydejte se na strastiplnou cestu do země, kde temnota zastiňuje naději. Země Vendir, poskvrněná utlačovatelskou vládou královské rodiny, je říší zoufalství, kde je hodnota života menší než bláto na botách.

  Uprostřed chaosu se vynoří šepot prastarého proroctví, které ohlašuje vzestup hrdinů, kteří se postaví trůnu. Ale ve světě, kde veřejné opojení vede k popravě a nesplacené dluhy mají za následek smrt ohněm, odváží se tito předpovědění spasitelé povstat?

  Vydejte se na cestu zrádnou krajinou Vendiru, shromážděte spojence a vyhněte se hněvivému pohledu krále Elrika. Jak se rozvíjí osmá éra, osud čeká na odvážné.

  V tomto epickém skupinovém RPG zpochybněte převládající lži království, které se dusí pod vlivem podvodu. Stanete se majákem naděje, který Vendir tak zoufale potřebuje, nebo zakolísáte a necháte temnotu, aby vše pohltila?
  dlouhyjohn,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.063 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 22:21
  sql

  TOPlist