Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Vesper Chronicles (2022)[WebRip][1080p] = CSFD 62% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Vesper Chronicles (2022)[WebRip][1080p] = CSFD 62% Názov:Vesper Chronicles (2022)[WebRip][1080p] = CSFD 62% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy s titulkama Velikost:6.8 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-10-02 Peerov:39 (Seed: 39, Leech: 0)
  Zaner:Dobrodruzny,Drama,Sci-Fi,Thriller Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky  Titulky
  CZ

  Sci-Fi / Drama / Dobrodružný / Thriller
  Litva / Francie / Belgie, 2022, 114 min
  https://www.csfd.cz/film/1184870-vesper-chronicles/prehled/


  Obsah

  Ekosystém země se v blíže neurčené budoucnosti zhroutil. Třináctiletá houževnatá Vesper, která žije se svým paralyzovaným otcem, se snaží obstarávat obživu, jak to jde, a zároveň ve své laboratoři experimentuje s biologickými materiály. Když jednoho dne najde v lese záhadnou ženu, doufá, že ji zavede do Citadely, místa, odkud mocní rozhodují o osudu zbytku světa. Kristina Buožytė a Bruno Samper umně využívají kulis lesnaté litevské krajiny, do níž zasadili děj této dystopické sci-fi, a díky kombinaci silných hereckých výkonů, jedinečného výtvarného konceptu a nápadité hudební složky přináší divákům vskutku komplexní audiovizuální zážitek..

     
     

  ONLINE

  CZ titulky

  Machyc79, Nixon88, Kontura, betynka, Liška4444, HECHO, ulia, mLiko, davefus, kajamost, joshi59, joshi59, macik5252, DIFUZER12, kanar9999, kanar9999, Jablonka, Rid3r, roman-beran, yar,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  prostitut
  Ratio 3.16

  Member+

  02/10/2022 20.24.09
  nemaš tam nahodou blbej obrazek ?


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.046 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 16:25
  sql

  TOPlist