Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Vetrelci davnoveku / Ancient Aliens - S14E01-E14 (CZ)(2019) = CSFD 72% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Vetrelci davnoveku / Ancient Aliens - S14E01-E14 (CZ)(2019) = CSFD 72% Názov:Vetrelci davnoveku / Ancient Aliens - S14E01-E14 (CZ)(2019) = CSFD 72% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Seriál Velikost:10.8 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-03-20 Peerov:8 (Seed: 7, Leech: 1)
  Zaner:Dokumentarny,Historicky,Mysteriozni Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Originalny nazev: Ancient Aliens
  Prelozeny nazev: Vetřelci dávnověku
  Jazyk: CZ
  Titulky: Ne
  Rok vydani: 2019
  Delka: 23 h 24 min (Minutáž: 42–90 min)


  ...


  Odkaz na csfd: http://www.csfd.cz/film/265160-vetrelci-davnoveku
  Odkaz na imdb: http://www.imdb.com/title/tt1643266/


  Na základě archeologických nálezů, jako jsou například jeskynní kresby podobné kosmonautům, technicky dokonalé monumentální stavby a sochy, které bychom ani dnes nebyli schopni postavit, obrovské obrazce, viditelné pouze z výšky či nápadně podobné popisy bohů ze všech koutů světa s létajícími vozidly a obrovskými znalostmi, představuje kontroverzní spisovatel a badatel Erich Von Däniken teorii antických astronautů, ve které poukazuje na možnost, že vývoj lidstva mohl být v dávné minulosti ovlivněn návštěvníky z vesmíru. (csfd)


  INFO:
  - vzhľadom na to, že History Channel CZ od konca decembra neodvysielal žiaden nový diel, uvádzam aspoň prvú časť (E1-E14). Ani v programe na apríl nie sú v pláne žiadne nové diely. Nech nemusíte zbytočne čakať.

  Zoznam epizód a krátke popisy:
  14x01 - Návrat do Antarktidy
  Sloužila kdysi Antarktida po tisíce let jako domácí základna pro mimozemské návštěvníky Země? Jak pokračuje lidské objevování tohoto kontinentu, budeme jednou čelit ruinám dávné civilizace pohřbeným pod ledem?
  14x02 - Badlandský strážce
  Satelitní snímky odhalily obří tvář vyrytou do tváře Země v kanadské Albertě, známou nyní jako Badlandský strážce. Mohlo by jít o součást kosmického komunikačního systému?
  14x03 - Prvek 115
  Může exotický, velmi těžký prvek nabídnout klíč k budoucnosti lidstva ve vesmíru? Podle fyzika Boba Lazara, který byl najat americkou vládou jako odborník na reverzní inženýrství, je prvek 115 palivovým zdrojem kosmických lodí mimozemšťanů.
  14x04 - Hvězdní bohové ze Siria
  Navštívili v minulosti mimozemšťané z hvězdy Sirius B lidstvo a předali své civilizační znalosti lidem tisíce kilometrů od sebe?
  14x05 - Přišli z moře
  V našich oceánech se skrývají stvoření, pro která nemáme vysvětlení: chobotnice, které dovedou upravovat svou DNA, a medúza, která může žít navždy. Mohou být naše oceány něco jako Petriho miska mimozemských genetických experimentů?
  14x06 - Tajemství Mayů
  Když španělští dobyvatelé v 16. století zničili historické záznamy Mayů, připravili nás tak také o důkazy, že dávní lidé z celého světa cestovali do Ameriky v létajících plavidlech od mimozemských návštěvníků?
  14x07 - Tajemní druidové (označené aj ako Spojení s druidy)
  Cestovali před staletími starověcí druidové do Nové Anglie a do Hudson Valley v New Yorku, a přinášeli s sebou víru a technologie svých mimozemských učitelů, zářících z irských mýtů?
  14x08 - Plazí agenda
  V náboženských tradicích Mezopotámie, Střední a Jižní Ameriky, Indie, Číny a Japonska najdeme hadí bohy. Dokonce i Bible popisuje kontakt plazů s lidmi.
  14x09 - Mimozemské viry (označené aj ako Mimozemská nákaza)
  nepublikované
  14x10 - Projekt Hybrid
  Mění mimozemšťané lidskou DNA a osídlují Zemi znovu mimozemskými / lidskými hybridy? Budeme sledovat důkazy od starověkých kultur až k současnému zohavení zvířat.
  14x11 - Bytosti z jiných dimenzí (označené aj ako Transdimenziálové)
  Dají se paranormální aktivity vysvětlit bytostmi, které do našeho světa vstupují z jiných dimenzí? Podle některých teoretiků Vetřelců dávnověku se tyto entity dají popsat jako duchové nebo andělé.
  14x12 - Ostrovy ohně
  nepublikované
  14x13 - Galaktická klíčová dírka
  nepublikované
  14x14 - Jadrení program (označené aj ako Jaderná agenda)
  Od odpálení první atomové bomby v roce 1945 byly na jaderných zařízeních po celém světě hlášeny výskyty UFO. Je možné, že mimozemšťané sledují jaderné schopnosti lidstva?  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  Crom
  Ratio 0.24

  Clen

  20/03/2020 18.23.12
  jses borec diky

  0
  Horus888
  Ratio 0.05

  Clen

  20/03/2020 14.47.52
  díky ❤  


  --------------
  >> 21/03/2020 12.54.57
  eva5:


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.029 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 02:24

  TOPlist