Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Vikingove / Vikings S05E08 - Zert (CZ)[TvRip][1080i] = CSFD 87% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Vikingove / Vikings S05E08 - Zert (CZ)[TvRip][1080i] = CSFD 87% Názov:Vikingove / Vikings S05E08 - Zert (CZ)[TvRip][1080i] = CSFD 87% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Seriál Velikost:1.3 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2019-02-08 Peerov:1 (Seed: 1, Leech: 0)
  Zaner:Akcni,Dobrodruzny,Drama,Historicky Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Vikings S05E08 - Žert  Jazyk: CZ
  Titulky: Ne
  Odkaz na CSFD: https://www.csfd.cz/film/322131-vikingove/467499-serie-5/galerie/?type=1
  Rok vydání: 2018
  Délka: 43 min 41 s
  Žánr: Akční / Drama / Historický / Dobrodružný

  Obsah:

  Seriál Vikings popisuje život postavy Ragnara Lothbroka, což byl největší hrdina vikinské doby. Ragnar je mladý farmář, který není spokojen s vládou vikinského jarla Haraldsona. Ten veškeré obyvatelstvo vždy posílá na východ do Ruska a Baltských zemí, kde mají drancovat místní chudé obyvatelstvo, což není žádná výzva pro tak tvrdé vikingy.
  Ragnar se považuje za přímého potomka Ódina, boha válečníků, což se projevuje na jeho chování. Sám podnikne se svým přítelem Flokim činy proti svému jarlovi, když vynaleznou a vyrobí zbrusu nové lodě, které jsou mnohem lepší a užitečnější než lodě, které právě používají. Díky těmto lodím podniknou expedici na západ, kde objeví novou zemi, ale také její problémy... (edna.cz)

  Popis epizody:

  V Anglii se královský syn Alfred vrací z církevní školy zpět na královský dvůr, kde se rodičům svěřuje se svou myšlenkou vybudovat podle přání dědečka Ecbert silné loďstvo, tak aby Angličané byli schopni odolávat vikingským nájezdům. Floki pokračuje se svou skupinou v pouti po vlastním objeveném ostrově. Flokiho skupina je ovšem nesoudržná a někteří se začínají obávat přírodních podmínek nebo toho, že si Floki chce uzurpovat moc na ostrově pro sebe, ačkoliv on sám jim nabízí v podstatě demokratické principy. V Kattegatu se setkávají zástupci obou v boji proti sobě stojících stran - Lagertha s Bjornem a Ubbem proti Haraldovi s Hvitsverkem a Ivarem. Lagertha navrhne všem usednout u jednoho stolu a začít diskutovat. Především Lagertha s Bjornem a Ubbem se snaží přesvědčit druhou stranum že lepší než se pustit do krutého vražedného boje by bylo dojednat příměří. Ivar k Haraldově překvapení nejprve s tímto návrhem souhlasí, ale následně se mu vysměje a všem je jasné, že k bitvě o Kattegat musí dojít. Ivar je přesvědčený, že díky své taktice musí vyhrát. Strhne se krvavá bitva, při které přijde o život mnoho vikingů. Armáda IVara s Haraldem je však poražena a oba musejí zavelet na ústup.  ...  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.038 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 04:09

  TOPlist