Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Vyberova zbran / Weapon of Choice (2018)[WebRip] | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Vyberova zbran / Weapon of Choice (2018)[WebRip] Názov:Vyberova zbran / Weapon of Choice (2018)[WebRip] Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy s titulkama Velikost:1.0 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2019-06-12 Peerov:0 (Seed: 0, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk : GER
  Titulky : CZE (.SRT) | Kontejner : CZE , ENG , ARA , CHI , HUN , POL , FRA , ITA ... Multi ... (MediaInfo)
  Rok vydání : Rakousko / Irák / USA, 2018
  Délka : 1 hod  29 min
  Žánr : Dokumentární
  Odkaz na ČSFD:  https://www.csfd.cz/film/570906-vyberova-zbran/prehled/
  Odkaz na IMDB:  https://www.imdb.com/title/tt7683350/  Režie : Fritz Ofner, Eva Hausberger
  Kamera : Fritz Ofner
  Hudba : Siegfried Friedrich, Peter Kutin
  Producent : Fritz Ofner
  O FILMU : Pistole Glock se líbí černým rapperům, rakouským vojákům i blízkovýchodním tyranům. A úplně nejradši ji má její vynálezce Gaston Glock. Kontroverzní byznys se zbraněmi nám v publicistické zkratce přibližuje rakouský režisér s jasným záměrem: demytizovat příběh zbraně z garáže, která nikdy neselže.(MFDF Ji.hlava)

  ...  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  gurp
  Ratio 3.29

  Member+

  13/06/2019 07.50.59
  WTF??  Tento "dokument" si zaplatila asi Bereta jako kampaň proti svému úspěšnému konkurentovi?? Pistole Glock patří mezi etalon světové kvality,ale je třeba zdůraznit že jej používají černošští gangsteři,ultrapravicoví extrémisté ,muslimští teroristé,a diktátoři.....   proč?? GLOCKy jsou v současnosti nejpoužívanější zbraní amerických policejních složek. Zastoupení podle počtu prodaných zbraní se odhaduje na 60 %. Americká FBI vybavuje své agenty GLOCKem 22 nebo 23 (podle přání agenta). Trochu mi to připomíná 90léta kdy jeden prezident řekl že nebudeme vyvážet zbraně protože to není "IN",dostali jsme pochvalu od "rozvinutých demokracii" že jsme děsně "kchůůl"  a jejich zbrojovky okamžitě zaujaly naše místo.Myslím že v Rakousku někoho pálí dobré bydlo, GLOCK Ges.m.b.H.  je rakouská firma a platí nemalé daně v Rakousku


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.035 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 07:51

  TOPlist