Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Vytouzene dite / All for Her (2021)(CZ)[TvRip][1080p] | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Vytouzene dite / All for Her (2021)(CZ)[TvRip][1080p] Názov:Vytouzene dite / All for Her (2021)(CZ)[TvRip][1080p] Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing Velikost:2.6 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-08-03 Peerov:23 (Seed: 23, Leech: 0)
  Zaner:Drama Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: CZ 2,0
  Titulky: nie
  https://www.csfd.cz/film/1081078-vytouzene-dite/
  https://www.imdb.com/title/tt13338980
  Drama
  USA, 2021  Touha ženy přivést na svět dítě je někdy tak silná, že nebere do úvahy žádné překážky, ani zjevné ohrožení vlastního života. Devina velmi chtěla dítě, ale dlouho to vypadalo, že zůstanou s Rickem bezdětní. Když po čase přece jen otěhotní, počáteční radost netrvá dlouho. Lékaři mají pro ni špatnou zprávu. Při vyšetření jí objevili plicní hypertenzi, která vyžaduje léčbu a případnou operaci. Obojí ale může ohrozit život dítěte a o dalším těhotenství už nemůže být řeč. Když léčbu nepodstoupí, ohrozí tím vlastní život. Devina má však jasno. Za každou cenu chce své dítě donosit.


     
     


  ONLINE
  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.023 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 11:09
  sql

  TOPlist