Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Vyvolena || Chosen 2022 S01 NF WEB DL CZE | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Vyvolena || Chosen 2022 S01 NF WEB DL CZE Názov:Vyvolena || Chosen 2022 S01 NF WEB DL CZE Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Seriál Velikost:3.1 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-01-27 Peerov:4 (Seed: 4, Leech: 0)
  Zaner:Sci-Fi,Thriller Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk : CZE 5.1
  Titulky : CZE Forced
  Rok vydání : Dánsko, 2022
  Minutáž : 6x cca 41-49 min
  Žánr : Drama / Mysteriózní / Thriller / Sci-Fi
  Odkaz na ČSFD :  https://www.csfd.cz/film/1120967-vyvolena/prehled/
  Odkaz na IMDB :  https://www.imdb.com/title/tt16492950/  Tvůrci : Jannik Tai Mosholt, Christian Potalivo
  Režie : Kaspar Munk
  Domovská stanice : Netflix


  HRAJÍ (Actors) : Malaika Mosendane, Henrik Prip, Andrea Heick Gadeberg, Line Kruse, Andreas Dittmer, Magnus Juhl Andersen, Albert Rudbeck Lindhardt, Mohamed Djeziri, Ken Vedsegaard, Anders Heinrichsen, Marie Louise Wille, Nicolaj Kopernikusi  OBSAH : Klidné dánské městečko obestírá znepokojivé tajemství. Když ho pak sedmnáctiletá holka s kamarády odhalí, převrátí jim to život naruby. (Netflix)


  Seznam kapitol :  01×01 - Meteority jsou ze skla, to je hustý!

  Emma, která přišla o práci v místní turistické atrakci, spojí síly s partou mladých a pustí se do vyšetřování 17 let staré záhady, kdy na městečko dopadl meteorit.  01×02 - Mysli na královnu Markétu

  Emma nedbá na matčiny námitky a zajde za učitelem biologie, kde ji čeká nepěkné překvapení. Marie s Frederikem dávají pozor na Hanse.  01×03 - Slyšely jste to?

  Emma se snaží vzpamatovat z útoku a pátrá po důkazech, aby dokázala, že nelže. Marie s Elvisem najdou u Hanse ve sklepě záhadnou rostlinu.  01×04 - Volej Madsovi

  ajný signál zavede partu na opuštěnou pilu za městem. Mads vrazí mezi Emmu, Marii a Frederika klín.  01×05 - Drží se to v ruce, jí se to pusou

  Emma s Lukasem pátrají po muži z pily. Mads si promluví s ředitelem firmy Astraeus o věcech, které mu přijdou podezřelé.  01×06 - Všechno se pořád musí točit kolem tebe

  Emma se dozví, kdo jsou její skuteční rodiče. Mads pomůže firmě Astraeus najít Emmu s Lukasem. Frederik a Marie si musí vybrat, na čí stranu se postavit.     
       pohee, Hetteš,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.027 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 12:49
  sql

  TOPlist