Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Warren Beatty (1937) Filmografia - 21 filmov (CZ, EN) = CSFD 48% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Warren Beatty (1937) Filmografia - 21 filmov (CZ, EN) = CSFD 48% Názov:Warren Beatty (1937) Filmografia - 21 filmov (CZ, EN) = CSFD 48% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing - cz,eng Velikost:48.8 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2023-01-24 Peerov:15 (Seed: 2, Leech: 13)
  Zaner:Drama,Komedie,Romanticky Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  21 filmov Warrena Beattyho (Henry Warren Beaty) chýbajú jede film ktorý som zatiaľ nezohnal a jeden ktorý je v hroznej kvalite. Filmografiu som vytváral pre seba preto sú anglické stopy len vo filmoch ktoré nemajú CZ alebo SK dabing! U filmov, ktoré som enkodoval, alebo "repackoval" sám, som sa snažil nájsť kompromis medzi kvalitou a veľkosťou súborov. Väčšina filmov je FHD h265 (HEVC) Bitrate 2500-4500kb/s K torrentu je pribalený súbor info.txt obsahuje linky k CSFD a stručne média info. (bitrate, rozlíšenie, audio atď.) Názvy priečinkov sú z csfd a názvy súborov sú originál názvy filmov. Každú filmografiu priebežne aktualizuje vždy, keď nájdem nový film, alebo v lepšej kvalita ako mám.

  Označenie priečinkov skratky: SQ - nižšia kvalita (video 1500-2900kb/s v h264, alebo 2700kb/s a menej v h265), TV - TVrip, EN - len anglická stopa, CZt - České titulky, H264 - požutý kodek AVC h264, 720 - HD, 480 - nižšie rozlíšenie prevažne AVI alebo DVDrip atď.. Priečinky bez skratiek a označenia audio stopy sú vo FHD h265 (HEVC) a bitrate 3100kb/s a vyššie s CZ alebo SK audio stopou. V priečinkoch bez označenia audio stopy (napr.EN) je audio CZ alebo SK. V priečinkoch označením EN, FR, IT audio stopy bez označenia CZt nemajú CZ ani SK titulky. Všetko je v súbore info.txt

  !POZOR! Seedujem nonstop, ale len kým to nestiahne prvý užívateľ potom je seed na vás!     
     


     
     


     ONLINE  doboska, iddqd79, pohee, drobnochov, 666, sa58,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!
  Uploader
  03/02/2023 18.16.13
  Končím so seedom pripravujem ďalšiu filmografiu...  

  0
  maxtor205
  Ratio 6.13

  Member+

  24/01/2023 20.11.33
  nějaký seznam těch fílmů?  


  --------------
  >> 24/01/2023 20.25.51
  UPLOADER:  Všetko je v súbore info.txt alebo stačí kliknúť na Mediainfo


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.077 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 20:13
  memcache

  TOPlist