Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

William Davis, MD - Zivot bez psenice (2013)(SK) | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  William Davis, MD - Zivot bez psenice (2013)(SK) Názov:William Davis, MD - Zivot bez psenice (2013)(SK) Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Knihy a Časopisy Velikost:71.1 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2014-08-30 Peerov:0 (Seed: 0, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky


  Název: Život bez pšenice
  Orig. název: Wheat Belly
  Autor: William Davis, MD
  Jazyk: SK
  Rok vydání: 2013
  ISBN: 978-80-8159-024-5
  Formát dokumentu: PDF (scan)
  Nakladatelství: Premedia Group, s.r.o.
  Vydaní: první
  Počet stran: 321
  Formát: A5


  Popis:
  Je možné, aby nevinne pôsobiaca pšenica stála za väčšinou bežných zdravotných problémov? Ľahšie tomu uveríte, ak si uvedomíte, že zjedenie dvoch krajcov celozrnného chleba zvýši hladinu cukru vo vašej krvi viac, než keby ste zjedli dve polievkové lyžice cukru.

  Chlieb, pečivo, pizza, cestoviny - pšenica je v našej strave všadeprítomná. Ale len málokto vie, ako toto zlatožlté zrno poškodzuje naše zdravie a stojí za hromadením tuku. Za posledných päťdesiat rokov sa pšenica tak geneticky zmenila, že s pôvodnými odrodami nemá veľa spoločného. Nová pšenica robí ľudí tučnými, podporuje diabe-tes ako aj starnutie, poškodzuje srdce a mozog a škodí pleti.

  Doktor William Davis predstavuje bezlepkovú alternatívu a spôsob, ako byť zdravý a štíhly bez pšenice.
  Od zavedenia nových zdravotných odporučení v 70. rokoch, ktoré boli zamerané na zníženie podielu tuku v strave, sa v Spojených štátoch objavil zvláštny fenomén: Američania začali rapídne priberať, zhoršilo sa ich zdravie a zvýšilo riziko cukrovky. Potom, čo dvom tisíckam svojich pacientov odporučil úplne vynechať pšenicu, prišiel autor knihy k prekvapivému záveru, že epidémiu obezity nevyvolal cukor, tuky ani sedavý spôsob života, ale práve pšenica.

  V knihe Život bez pšenice americký kardiológ skúma, akú úlohu zohrala v ľudských dejinách a čo sa radikálne zmenilo v posledných desaťročiach. Nové druhy pšenice priniesli neuveriteľné zvýšenie hektárových výnosov a pomohli s odstraňovaním hladu vo svete, nikto však dôkladne neskúmal dôsledky týchto zmien v genetike rastlín na ľudský organizmus. Ako sa ukazuje, zbraň proti svetovému hladuje zároveň zbraňou hromadného ničenia ľudského zdravia.

  Kedysi nevinná potravina zvyšuje hladinu cukru v krvi drastickejšie ako stolový cukor a vyvoláva závislosť, keď sa ako na tobogane striedajú cykly hladu, prejedania a únavy. Okrem hromadenia tuku sú výsledkom aj srdcové problémy, cukrovka a imunologické a neurologické poruchy ako celiakia, reumatická artritída a demencia. Autor predkladá presvedčivé dôkazy pre vylúčenie pšeničných produktov z našej stravy a ponúka spôsoby, ako to urobiť čo najľahšie a bez rizika, že sa vrátime k nezdravým návykom. Svoje tvrdenia podporuje skúsenosťami z vlastnej praxe, ako aj množstvom vedeckých štúdií z posledných desaťročí. Výsledkom je pútavá publikácia, ktorá sa od vydania dodnes drží medzi najpredávanejšími americkými knihami.


  WILLIAM DAVIS, MD, je preventívny kardio-lóg, ktorý propagáciou života bez pšenice prispel k zníženiu srdcových chorôb a obezity. Je zakladateľom internetového programu Track Your Plague zameraného na prevenciu srdcových chorôb, často prispieva do odborných aj populárnych publikácií. So svojou manželkou a troma deťmi žije vo Fox Pointe vo Wisconsine v súlade s tým, čo hlása - hľadať v ich domácnosti celozrnné žemle či chrumkavé croissanty by bolo márne.  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 1.070 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 19:28

  TOPlist