Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

WinZip Pro 27.0 Build 15240 (x64) portable | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  WinZip Pro 27.0 Build 15240 (x64) portable Názov:WinZip Pro 27.0 Build 15240 (x64) portable Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Programy Velikost:539.7 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-08-31 Peerov:8 (Seed: 8, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky  WinZip Pro 27.0 Build 15240 (x64) portable  Jazyk: EN
  Licence: craknuto
  Minimální konfigurace:
  Operační systém: Windows: 10/11 (x64)
  Paměť (RAM): 2GB
  Velikost disku: 800 MB a více
  Processor: 1 Ghz a více  Popis
  WinZip Pro je světově nejpopulárnější nástroj Windows Zip pro kompresi souborů, sdílení souborů, šifrování souborů a zálohování dat. Žádný jiný nástroj pro kompresi souborů se nepoužívá tak snadno a nenabízí tak komplexní a inovativní sadu funkcí, které vám pomohou ušetřit čas, místo a zvýšit produktivitu. S WinZip můžete okamžitě komprimovat soubory, abyste ušetřili úložný prostor, posílat e-maily rychleji a zkrátit dobu nahrávání/stahování souborů. Zip dokumenty, tabulky, soubory PDF, prezentace, co si jen vzpomenete! S WinZip můžete rychle komprimovat a rozbalovat soubory, abyste ušetřili úložný prostor, zrychlili přenos e-mailů a zkrátili dobu stahování. Kromě nejmodernější komprese souborů nabízí WinZip silné šifrování AES pro zabezpečení citlivých dat, možnost sdružovat soubory do pohodlných komprimovaných balíčků a automatické zálohování dat, aby se zabránilo ztrátě dat. WinZip vytváří soubory Zip, LHA a Zipx – nejmenší soubory Zip vůbec – a otevírá soubory Zip, Zipx, RAR, 7Z, BZ2, CAB, JAR, IMG a většinu dalších typů komprimovaných souborů.

  Win-Zip dokonce podporuje kompresi fotografií a obrázků. Nyní můžete komprimovat své digitální fotografie a grafické obrázky o 20 až 25 % bez ztráty kvality fotografií nebo integrity dat. To vám umožní odesílat obrázky rychleji a na váš flash disk, CD/DVD nebo pevný disk se vejde více než kdy předtím. Můžete si také stáhnout WinRAR  Program spouštět jako Správce PC(WinZip.exe)  Mám odzkoušeno na Win 10 Home CZ (x64)  Seed bodíky vždy potěší  MartinZetek, Bágo, mira999, capac, Premca,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.020 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 08:04
  sql

  TOPlist