Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Wise Care 365 Pro 6.6.1.631 + Activator | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Wise Care 365 Pro 6.6.1.631 + Activator Názov:Wise Care 365 Pro 6.6.1.631 + Activator Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Programy - Velikost:19.8 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2023-09-12 Peerov:9 (Seed: 8, Leech: 1)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky  Přehled Wise Care 365 Pro

  Vyčistěte z počítačů registr a nevyžádané soubory. Chraňte své soukromí a zabezpečte své počítače. Poskytněte lepší možnost pro optimalizaci a zrychlení počítače!
  Klíčové vlastnosti Wise Care 365 Pro

  Jakmile se některé aplikace pokusí provést změnu bez vašeho svolení, proveďte okamžitou akci. Tento ochránce identifikuje a zastaví všechny procesy, které se pokoušejí tajně změnit registr systému Windows.
  Zabránění programům ve změně domovské stránky
  aplikace Internet Explorer Zabraňte přidání nežádoucí nové aplikace do spuštění
  systému Windows Zabraňte změnám výchozího prohlížeče
  Wise Care 365 je rozhodně preferovanou volbou pro miliardy uživatelů systému Windows, kteří chtějí udržet svůj počítač se systémem Windows na špičkovém výkonu. Zrychlete pomalý počítač a uvolněte cennější místo na pevném disku během několika sekund.
  Odstraňte neplatné položky registru systému Windows, snadno zálohujte a obnovte registr systému Windows.
  Vyčistěte dočasné soubory systému Windows, vyčistěte prohlížeče (IE, Edge - včetně verze založené na chromu, Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari atd.) mezipaměti, historii stahování, historii prohlížení, soubory cookie, hesla. Wise Care 365 může také vyčistit neplatné zkratky, stopy nedávného použití, zbytečné soubory vytvořené jinými aplikacemi.
  Skenujte celý systém a vyčistěte soubory se specifickými příponami.
  Wise Care 365 využívá špičkovou světovou technologii. Optimalizuje výkon počítače, defragmentuje disky a registr systému Windows a spravuje proces spouštění i služby.
  V průběhu času bude pevný disk a registr počítače přeplněný. Wise Care 365 může defragmentovat jednotku a registr, aby byly organizovány, čímž se váš počítač běží rychleji a stabilněji. Budete ohromeni jeho závratnou rychlostí defragu.
  Mnoho programů běží tiše na pozadí při spuštění počítače. Wise Care 365 vám pomůže zakázat nepotřebné programy, které spotřebovávají cenné systémové prostředky a zvyšují rychlost spouštění počítače.
  Wise Care 365 chrání soukromí vašeho počítače před zvědavýma očima.
  Nástroj Privacy Eraser vymaže všechny stopy všech počítačových operací, jako je historie procházení a přístupy k souborům, takže jakákoli počítačová operace, kterou provedete, zůstane důvěrná.
  Disk Eraser zabraňuje načítání smazaných dat třetími stranami.
  Skartovač disků může soubory důkladně odstranit, takže je nelze nikdy obnovit.
  Modul Sledování systému zobrazuje všechny důležité informace o počítači.
  Process Monitor poskytuje uživatelům jasný a úhledný seznam všech procesů spuštěných uživatelem a systémem, uživatelé mohou vypnout jakýkoli proces, který nepotřebují, aby počítač běžel hladceji.
  Přehled hardwaru nabízí uživatelům stručné i podrobné informace o všech důležitých hardwarových komponentách, takže uživatelé vědí o svých počítačích na první pohled.
  Operační systém je nově přidaná karta, která zobrazuje souhrn systému Windows, například specifikace systému Windows (vydání, verze, datum instalace, sestavení), formát data atd.

  VirusTotal: Instalace: https://www.virustotal.com/gui/file/65e691f754bd44f0da59ac1ef115b21bd34555acdbe2bf4d04f3ef49c0341cac/detection
   
  PeJOBr, MartinZetek, archibald33, ego51, hajan,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  Gain
  Ratio 0.5

  Clen

  12/09/2023 18.52.31
  https://www.virustotal.com/gui/file/edfaa64302a662837079d0196091bf93b0b9bd9e73441a94b306b67e0f90932f  --------------
  >> 20/09/2023 22.49.12
  Mišo6666: Dík za ten link.

  0
  Pistik35
  Ratio 18.62

  Member+

  12/09/2023 18.26.49
  Niak to nejde stiahnut friškem seeed


  --------------
  >> 12/09/2023 18.36.04
  UPLOADER: Chybička se vloudila. Omlouvám se.


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.129 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 12:34
  memcache

  TOPlist