Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Wonder Woman (2017)(CZ/EN)[3D Half-SBS][1080p] = CSFD 71% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Wonder Woman (2017)(CZ/EN)[3D Half-SBS][1080p] = CSFD 71% Názov:Wonder Woman (2017)(CZ/EN)[3D Half-SBS][1080p] = CSFD 71% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:3D Filmy Velikost:13.6 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2017-09-26 Peerov:2 (Seed: 0, Leech: 2)
  Zaner:Akcni,Dobrodruzny,Fantasy,Sci-Fi Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Jazyk: CZ, EN
  Titulky: CZ, EN
  Kvalita zvuku: EN 5.1 DTS, CZ AC-3
  Kvalita videa: MKV
  Odkaz na CSFD: https://www.csfd.cz/film/266802-wonder-woman/prehled/
  Rok vydání: 2017
  Délka: 141 min
  Žánr: Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi  Ještě než se stala Wonder Woman, podstoupila princezna Amazonek Diana trénink, který z ní udělal neporazitelnou bojovnici. Vyrůstala v chráněném ostrovním ráji až do doby, kdy na jejich pobřeží havaroval americký pilot a vyprávěl jim o masivním konfliktu zuřícím v okolním světě. Diana opouští bezpečí domova s přesvědčením, že dokáže hrozbu zastavit. Diana bojuje po boku mužů ve válce, která má ukončit všechny konflikty, a objevuje plný potenciál svých schopností... a svůj skutečný úděl.

  Režie: Patty Jenkins
  Předloha: William Moulton Marston (komiks)
  Scénář: Allan Heinberg
  Kamera: Matthew Jensen
  Hudba: Rupert Gregson-Williams
  Hrají: Gal Gadot, Chris Pine, Robin Wright, Connie Nielsen, David Thewlis, Elena Anaya, Danny Huston, Lucy Davis, Ewen Bremner, Saïd Taghmaoui, Lisa Loven Kongsli, Mayling Ng, Miroslav Zaruba, Mick Slaney, Doutzen Kroes, Eleanor Matsuura, Samantha Jo, Florence Kasumba, Zack Snyder, Eugene Brave Rock, Richard Price, Tobias James-Samuels     
     


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  2
  Ivanhrozny
  Ratio 0.22

  Clen

  07/10/2017 17.55.56
  čo je to ten format 3d half SBS a OU ??? v poslednej dobe su nove filmy len v tomto formate. ako to mám prehrať na 3d tv??? ta podporuje sbs a ou. je nato nejaky trik?? či ako to funguje??

  2
  petrpetarda
  Ratio 2.19

  Member+

  26/09/2017 22.32.20
  Těšil jsem se na 3D verzi a zbytečně.Obraz je roztažený na výšku,takže nekoukatelné.Takže mažu a budu doufat v jinou verzi.


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.024 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 21:47
  sql

  TOPlist