Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

X Company S01-S03 (CZ)[WebRip][1080p][HEVC] = CSFD 74% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  X Company S01-S03 (CZ)[WebRip][1080p][HEVC] = CSFD 74% Názov:X Company S01-S03 (CZ)[WebRip][1080p][HEVC] = CSFD 74% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Seriál - Velikost:17.6 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2024-06-08 Peerov:11 (Seed: 11, Leech: 0)
  Zaner:Drama,Valecny Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Jazyk: CZ
  Titulky: -
  CSFD: https://www.csfd.cz/film/415076-x-company/prehled/
  Drama / Válečný
  Kanada, (2015–2017), 20 h 32 min (Minutáž: 44 min)  Seriál představuje příběhy pěti nadaných mladých nováčků, Kanaďanů, Američanů a Britů, kteří jsou vytrženi z běžného života, aby absolvovali výcvik v táboře X, přísně tajném školicím středisku na břehu jezera Ontario. Naši agenti seskočí padákem na území nepřítele, kde jim mohou hrozit mučení a popravy. Od elegantních hotelů po zákopy na bojišti se jedná o jednu riskantní operaci za druhou, za nimiž stojí vedení tábora X. Sabotáže, bomby, zbrojení a výcvik partyzánů, záchranné akce, podvodné kampaně a dokonce i atentáty: ocitáme se v samém středu adrenalinové jízdy i noční můry špinavých rukou, když se zářné ideály střetávají s emociálními skutečnostmi vedení války bez jakýchkoli pravidel. Pořad inspirovaný skutečnými událostmi pojednává o počátku špionážních služeb. Jedná se o exkluzivní svět plný půvabu, odhodlání a různých vychytávek. Zabývá se zrodem masové propagandy, prvním bojem proti terorismu a hrdiny, kteří stáli u změny světa. (Viasat)


     
     

   
  doboska, pohee, ML8, kelot, radkarpat,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  pohee
  Ratio 1.88

  Member+

  08/06/2024 18.53.37  --------------
  >> 08/06/2024 19.01.02
  UPLOADER:


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.017 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 15:27
  sql

  TOPlist