Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

X-Men: Budouci minulost / X-Men: Days of Future Past (2014)[TS] = CSFD 86% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  X-Men: Budouci minulost / X-Men: Days of Future Past (2014)[TS] = CSFD 86% Názov:X-Men: Budouci minulost / X-Men: Days of Future Past (2014)[TS] = CSFD 86% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy Kamera Velikost:1.7 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2014-06-16 Peerov:0 (Seed: 0, Leech: 0)
  Zaner:Akcni,Dobrodruzny,Fantasy,Sci-Fi Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: Anglický
  Titulky: České
  Kvalita zvuku: MediaInfo
  Kvalita videa: MediaInfo
  Odkaz na CSFD: http://www.csfd.cz/film/317342-x-men-budouci-minulost/
  Rok vydání: 2014
  Délka: 132
  Ž®ánr: Akční / Fantasy / Sci-Fi / Dobrodruľžný

  Zmutovaným hrdinům X-Men hrozí definitivní zánik. Jejich rasa byla vľždy na pokraji vyhynutí, ale teď je ta hrozba jeąště reálnějąší nežľ kdy jindy. Jediná cesta ke spasení vede přes minulost, na samý začátek řetězce událostí, které stávající nebezpečí vyvolaly. K bytostem s výjimečnými schopnostmi se vrací reľžisér Bryan Singer, strůjce jejich mimořádného úspěchu. Spolu s ním ve filmu X-Men: Budoucí minulost přichází i nejvíc mutantů v historii této ságy. Díky tomu, ľže se film odehrává ve dvou časových rovinách, objeví se v něm hned dvě podoby vůdce „hodných" X-Men, profesora Xaviera (Patrick Stewart, James MacAvoy) a jeho protivníka Magneta (Ian McKellen, (Michael Fassbender - )). Pouze Wolverine ((Hugh Jackman - )) zůstává stále stejný díky schopnosti nestárnout a bleskurychle se uzdravovat. Právě on proto dostane zdánlivě ąšílený úkol, vrátit se v čase a zabránit tomu, aby se z bývalých přátel stali soupeři na ľživot a na smrt. Jedině spolu totiľž mohou v budoucnosti čelit síle, která předčí i jejich unikátní schopnosti.(CinemArt)  ...


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  -3
  JuRij
  Ratio 3.54

  Member+

  29/09/2014 08.29.35


  ...


  0
  Čenda13
  Ratio 0.07

  Clen

  24/07/2014 16.09.09
  A kde najdu titulky?O:-


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.038 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 00:35

  TOPlist