Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Zítra vstanu a opařím se čajem (1977) BDRip.CZ.1080p = CSFD 78% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Zítra vstanu a opařím se čajem (1977) BDRip.CZ.1080p = CSFD 78% Názov:Zítra vstanu a opařím se čajem (1977) BDRip.CZ.1080p = CSFD 78% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing - Velikost:2.1 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2023-03-04 Peerov:35 (Seed: 35, Leech: 0)
  Zaner:Komedie,Sci-Fi,Valecny Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky


  Komedie / Sci-Fi / Válečný
  Československo, 1977, 93 minRežie: Jindřich PolákScénář: Miloš MacourekJindřich PolákKamera: Jan KališHudba: Karel SvobodaHrají: Petr KostkaJiří SovákVladimír MenšíkVlastimil BrodskýMarie RosůlkováOtto ŠimánekValerie ChmelováSlávka Budínová (více)Střih: Zdeněk StehlíkZvuk: Adolf BöhmScénografie: Milan NejedlýMasky: Vladimír PetřinaRudolf HammerMiloslav JanderaKostýmy: Theodor Pištěk ml.Miloslava Šmídová


  Obsah:Satirická komedie Zítra vstanu a opařím se čajem režiséra Jindřicha Poláka byla inspirována vědeckofantastickou povídkou Josefa Nesvadby. Ústředním motivem příběhu je pokus několika bývalých nacistů, žijících díky tabletám proti stárnutí v době, kdy je možné překonávat časoprostorové rozdíly, dopravit Hitlerovi vodíkovou bombu a změnit tak dějiny. Film je mimořádně náročný na trikovou stránku, v ději, několikrát se vracejícim z budoucnosti do minulosti a naopak, se setkáváme se stále přibývajícími dvojníky hlavných postav, především však dvojčat Jana a Karla Burešových, představovaných Petrem Kostkou. Jako agilní, ale přesto smolařšti nacisté se představí Jiři SovákVlastimil Brodský a Vladimír Menšík(Bontonfilm)


  ČSFD:https://www.csfd.cz/film/7404-zitra-vstanu-a-oparim-se-cajem/prehled/
     
     
   

  pepa49, pohee, sa58, CharlesPaul, Trismegistos, kruspa, margharethe, Hebrejec, sssooolllaaa,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.091 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 23:07
  memcache

  TOPlist